Müşteri Hizmetleri

Termikel Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Termikel Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Termikel Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Termikel Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Termikel Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Termikel çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Termikel müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına ulaşabilirsiniz.

Ankastre ürünler alanında hizmet sağlamakta olan Termikel 1957 senesinde kurulmuştur. Kamu düdüklü tencere fabrikası olarak çalışmalarını başlatmıştır. Kayseri’de ticaret hayatını başlatan marka gelişerek günümüze kadar gelmiştir. Mehmet Kaya aracılığıyla kurulmuş olan marka ticarette başarının %50’sinin cesareti %50’sinin ise nezaket prensibi ile günümüze kadar birden fazla farklı sektörde faaliyetlerini sürdürmekte olan 17 şirketin oluşturulmasıyla gruplar haline gelmiştir. Grup olarak çalışmalarını sürdürürken şirketin merkezi Ankara’ya atanmıştır.

1994 senesinde elektronik sektöründe çalışmalarını sürdüren markalar içinde yer almaya başlamıştır. Marka özellikle 10 milyona yakın elektronik olan sayaç ile dünya çapında en büyük dördüncü üretici unvanını almıştır. Termikel bilişim teknolojileri Türkiye’de yerli tablet bilgisayarın üretimini sağlamıştır. Aynı zamanda sağlık alanında çalışmalar yapılmıştır. Markanın hizmet sektörü bi hayli geniştir. Birbirinden farklı marka alternatiflerinin bir arada toplanması ile grup halinde hizmet vermektedir.

Termikel Çağrı Merkezi Numarası

Çok sayıda farklı markanın birleşmesiyle grup hizmeti vermekte olan Termikel hizmetleri farklı sektörlerde bulunmaktadır. Ev aletleri, bilişim, sağlık, beyaz eşya gibi birden fazla farklı alanda öncü firmalar içinde yer almayı başarmıştır. Firma 2009 senesinde Avrupa’nın ve Türkiye’nin modern ve en büyük tesisini faaliyete geçirmiştir. 60.000 metrekarelik alan üzerine yapılan çalışmalar neticesinde 45.000 metrekarelik yeni Tesisin üretimi tamamlanarak hizmete başlamıştır.

Yalnızca Türkiye’de değil bunun yanı sıra tüm dünya çapında vermiş olduğu hizmetler ile hızla gelişen ve kullanıcı beklentilerini karşılayacak biçimde çalışmalarını sürdüren bir firmadır. Marka kendi markalarının dışında bunun yanı sıra yüzden fazla marka içinde üretim hizmeti vermektedir. Markanın ikinci fabrikası Yozgat’ta bulunmaktadır. Devamlı olarak gelişmeye devam eden marka çok sayıda farklı ürün seçeneği üzerinden hizmet vermektedir. Termikel müşteri hizmetleri numarası üzerinden bilgi alabilirsiniz.

2010 ile 2011 senelerı içinde dünya çapında markalaşma potansiyeline sahip olmuştur. Özellikle dünyanın ilk devlet destekli olarak markalaşma programı olan Turquality Marka Destek programına girmeyi başarmıştır. Hizmete başladığı ilk günden ibu yana yapmış olduğu çalışmalar ile dünyanın birden fazla farklı ülkesinde değerini ispatlamaya başarmıştır. Yapmış olduğu ihraç çalışmalarıyla özellikle dünyanın dört bir yanına hizmet vermektedir. Günümüzde Termikel şirketler topluluğu başkanı Ahmet Kaya‘dır.

1957 senesinden ibu yana çalışmalarını sürdürmekte olan marka inşaat, dayanıklı tüketim malları, elektronik, medya sektörü ve sağlık alanında birden fazla farklı hizmet sağlamaktadır. Özellikle bulunduğu pazarlarda yapmış olduğu çalışmalar ile yenilikçi yaklaşımın ortaya koymaktadır. Bunun yanında yapılan üretimler yahut sunulan hizmetler ışığında isteklerin karşılanmasını sağlayan köklü kuruluşlardan biridir.

Termikel çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası bilgisi bulunmaktadır. Bu 444’lü çağrı merkezi telefon numiçinden Termikel ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilir yaşamış olduğunuz sorunlarla alakalı görüşme uygulayabilirsiniz. Ayrıca yorumları bölümünden Termikel ile ilgiliki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Termikel Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 0 493

Arama Kelimeleri: termikel çağrı merkezi, termikel iletişim, termikel müşteri hizmetleri, termikel müşteri hizmetleri numarası, termikel telefon numarası, termikel irtibat tel, termikel şikayet, termikel şikayet var, termikel mail adresi, termikel çağrı merkezi numarası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu