Müşteri Hizmetleri

Terma City Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Terma City Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Terma City Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Terma City Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Terma City Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Terma City çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Terma City müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Terma City şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Terma City müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Terma City Çağrı Merkezi Numarası

Yıl içinde çalıştığımız onca günün ardından tatil yapmak hepimizin hakkıdır. Bizlere iyi tatil planlayan tesisleri tercih etmeye de özen göstermeliyiz. Aksi takdirde hayallerini kurduğumuz tatilimiz hiç de hoş geçmeyebilir. Bazen yalnızca yüzmek, güneşlenmek, dinlenmek vb. gibi ihtiyaçlar dolayısı ile tatile giderken arada bir de ağrılarımız veya hastalıklarımız için de tatil yapılan tesislere gidebiliriz. Terma City Otel, Yalova şehrinde bulunan bölgenin en büyük tesisidir. İçerisinde sıradan otellerin sunduğu imkânların dışında doğal açıdan zengin minerallere sahip kaynak sularını da barındırır. Bu özelliği ile çok fazla tercih edilen turistik bir tesistir. Bu tesise ulaşmak için 444 86 77 numarasını arayabilirsiniz veya [email protected] e posta adresine yazabilirsiniz. Bilgi ve rezervasyon işlemleriniz basit bir şekilde yerine getirilecektir.

Terma City çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Terma City Müşteri Hizmetleri Numarası

Terma City Otel konaklama, spa, güzellik merkezi, sosyal aktiviteler gibi bir çok etkinliğe sahip büyük bir tesistir. İçerisinde sıkılmayacağınız bu otel bunun yanı sıra sizlere toplantı odası ve düğün salonu gibi hizmetler de sunar. Bahsedildiği üzere bu otel birden fazla gereksiniminizı karşılayabilir. Ulaşım hususunda ise müşterisi olun veya ilk defa gidecek olun hiç fark etmeden sizlerle basit bir şekilde iletişim kurabilirler. Farklı yollardan iletişime geçebilme imkânını da sizlerin hizmetine sunar. İnternet üzerinden bilgi ve rezervasyon için yukarıdaki uzantıyı takip edebilir veya www.termacity.com.tr adresinden online rezervasyon uygulayabilirsiniz. Telefon ile randevu almak isteyenler ise yine yukarıdaki çağrı numiçinden müşteri hizmetlerine bağlanabilir ve isteklerine uygun rezervasyon alabilirler.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Terma City müşteri hizmetleri numarası üzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

Terma City Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Dönemsel yoğunlukla çok fazla karşılaşabileceğimiz bir sektör olan tatil sektörü için müşteri hizmetleri mühim role sahiptir. Müşteri temsilcileri, müşteriler olarak bizlere bi hayli hızlı çözümler bulmak için hizmetimizdedirler. Terma City Otel çalışanlarına zaman kaybetmeden bağlanmak için çağrı merkezi numarasını arayarak 1 ile 4 arası numaraları gereksiniminiza göre tuşlayarak bağlanabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Terma City müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Terma City Şikayet Hattı

Şikâyet ve istekleriniz geri dönüşler yönünden Terma City Otel yönetiminin özellikle ilgilendiği konulardandır. Çağrı merkezi numiçinden ve e posta adresinden alakalı birimlere şikâyet ve dileklerinizi iletebilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Terma City müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Terma City şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Terma City Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde görüşme sağlayabilirsiniz. Terma City çağrı merkezi numarasına 444 86 77 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İletişim

Telefon: 444 86 77

Fax: +90 226 600 00 70

E-Posta: [email protected]

Adres: Akköy Köyü, Ayrım Sk No:5/1 Termal – YALOVA

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Terma City iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve poblemlerinıza en kısa bir sürede dönüş yapılarak sizlere her hususta destek veren Terma City sizlerin tatminiyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Terma City iletişim numarası üzerinden de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Arama Kelimeleri: Terma City iletişim bilgileri, Terma City telefon no, Terma City irtibat tel, Terma City canlı destek, Terma City müşteri temsilcisi, Terma City şikayet hattı, Terma City müşteri hizmetleri numarası, Terma City çağrı merkezi numarası, Terma City iletişim numarası, Terma City çağrı merkezi, Terma City müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu