Müşteri Hizmetleri

Tergan Deri Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tergan Deri Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Tergan Deri Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Tergan Deri Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Tergan Deri Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tergan çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Tergan müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Tergan şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Tergan müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Tergan Deri, Mümin Tergan aracılığıyla 1972 senesinde kemer markası olarak kurulmuş bir deri markasıdır. Türkiye’de 35 mağazası ve yurtdışında bulunan 4 mağazası ile faaliyetlerine hızla devam etmektedir. Tergan Deride; ayakkabı, cüzdan, çanta, kemer ve deri aksesuarların üretimini gerçekleştirip satışa sağlamaktadır. Birçok kişi aracılığıyla bi hayli beğeni alan şirketin müşteri tatminiyeti bi hayli fazladır.

Tergan Çağrı Merkezi Numarası

Ayakkabı, çanta ve aksesuar dendiğinde akla gelen nadide markalardan biri Tergan olarak zihinlerimizde yer etmiştir. Zira kadın ve erkek ürünlerinin değerinin bunun yanında birden fazla isim bazında adını duyurmuş markalara nazaran da bi hayli makul fiyatlarla yüksek kalitede ürünler satmaktayız. Çeşitliliğimiz ve rahatlık ile yaratıcı modelleri harmanlamamız neticesinde her zaman müşteri tatmini ve tatminiyeti odaklı bir hizmet vermekteyiz. Lakin sitemizden satın aldığınız ürünlerle alakalı istenmeyen durumlar oluştuğunda da bizler ürünlerimizin her zaman arkasındayız. Bu hem ürünlerimize olan güvenimizden hem de sizlere verdiğimiz değerden kaynaklanan çözümsel bir yaklaşımdır. Dilediğiniz zaman sorununuzu gidermek adına bize varabilirsiniz. Tergan Deri çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Tergan Müşteri Hizmetleri Numarası

Tergan marka kadın ve erkek ayakkabıları ile aksesuarlarını müthiş dokunuşlarla dizayn edilmiş bir incelikle internet sitemizde bulacaksınızdır. Güvenli alışveriş olanağı sunan korubnma programlarımızla, kargo kolaylığı ve ödeme seçeneklerimizin size özel oluşuyla her zaman için tatmin kalmış bir biçimde alışveriş yapıyor olmanız bizler için en mühim kaidelerdir. Lakin tüm bu avantaj ve olanakların bunun yanında arada bir ürün tesliminde veya ardından oluşan şikayet ve sıkıntılarınız için bizimle basit bir şekilde iletişim kurup sorununuzu anlatabilirsiniz. 0850 811 60 60 numaralı müşteri hizmetleri hattımızı arayıp kişisel detaylarınız korunarak rahatlıkla sorununizi ifade edebilirsiniz. Görüşmeleriniz kayıt altına alınacaktır. Öneri, istek ve şikayetlerinizi Tergan Deri müşteri hizmetleri numarasıüzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

Tergan Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Bizler Tergan ailesi olarak her daim üyelerimizin olumlu dönüşlerinden mutluluk duyduğumuz gibi, yaşanan olumsuz ve sıkıntılı durumlarda da sorunu çözmek için hizmet vermekteyiz. 0850 811 60 60 numaralı müşteri hizmetlerimizi aradığınızda “1”i tuşlayarak her türlü değişim veya  iade isteklerinizi nedenleriyle birlikte müşteri temsilcimize bildirip, sorununuzun çözümünü sağlayabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Tergan Deri müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Tergan Şikayet Hattı

Tergan şikayet hattı üyelerimizin her sorun istek ve şikayetini çözmek için hazır bulunur. Müşteri hizmetleri numaramızdan temsilcilerimizle iletişim kurabileceğiniz gibi, bunun bunun yanında tüm şikayetleriniz için de [email protected] adresinden şikaetinizi bildirebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz sitemizde bulunan iletişim kategorisine girip sayfanın en sonunda bulunan “iletişim formu”nu doldurarak da bizlerle görüşme sağlayabilirsiniz. Yaşadığınız olumsuzluğu ortadan kaldırmak ve kıymetli üyelerimizin tatminiyetini sağlamak maksadıyla en kısa bir sürede iletişime geçilecektir.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Tergan Deri müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Tergan Deri şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Tergan Deri’nin 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Tergan Deri ürünleri ile ilgili detaylı bilgi alabilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Tergan Deri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 811 60 60

Arama Kelimeleri: tergan deri iletişim bilgileri, tergan deri telefon no, tergan deri irtibat tel, tergan deri canlı destek, tergan deri müşteri temsilcisi, tergan deri şikayet hattı, tergan deri  müşteri hizmetleri numarası, tergan deri çağrı merkezi numarası, tergan deri iletişim numarası, tergan deri çağrı merkezi, tergan deri müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu