Müşteri Hizmetleri

Tepe Home Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tepe Home Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Tepe Home Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Tepe Home Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Tepe Home Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tepe Home çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Tepe Home müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Tepe Home şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Tepe Home müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Bilkent Holding bünyesinde 1997 senesinde kurulan Tepe Home Mobilya ve Dekorasyon Ürünleri Sanayi Ticaret A.Ş. günümüzde ev dekorasyon ve mobilya sektöründe önder markalardan birisi haline gelmiştir. Tepe Home, Türkiye’nin en büyük ve ilk mobilya mağazalar zinciri olma niteliğini taşıyan bir şirkettir. Kurulduğu günden bu yana hızla büyümekte olan Tepe Home, bugün 7 mağaza, 26 bayi, 2 depo ve 1 fabrika ile faaliyetlerini hızla sürdürmektedir.

Tepe Home Çağrı Merkezi Numarası

Ev dekor ürünleri ve her türlü mobilyayı bireylere sunan Tepe Home ilk kez 1997 senesinde perakendecilik sektörüne adım atmıştır. Dünya standartlarında yaptığı üretimlerle dikkati çeken firma; bir çok satış mağazası ile 5.000’in üzerinde ürün çeşitliliğine sahiptir. Üretimlerinde birinci sınıf malzemeler tercih ederek her zaman aranılan ve tercih edilen bir marka konumundadır. Müşteri potansiyelini gün geçtikçe artıran ve daima daha iyiye doğru hareket eden firma her geçen gün daha da büyümektedir. Bir ev veya işyerinde ihtiyaç olan bütün ürünleri mağazalarda bulacaksınızdır. Oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Binlerce ürün içinde gereksiniminiz olanları seçmek ve almak için size yakın olan bir mağazasına gidebilirsiniz. Her türlü istek, dilek ve şikayetleriniz için de çağrı merkezlerini arayabilirsiniz.

Tepe Home çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Tepe Home Müşteri Hizmetleri Numarası

Mobilya ihtiyacı olanlar; salon ve oturma odaları için, çocuk odalarına, yemek veya çalışma odalarında ihtiyaç olunan bütün mobilyaları mağazalarda bulabilmektedir. Ayrıca yatak odaları, her türlü dolap üniteleri, ofis mobilyaları da Tepe Home mağazalarında bulunmaktadır. En son moda, yeni trendler rahatlık ve konforla birleştirilmiştir. Kişilere sunularak çağdaş ev dekorasyonu yapmak isteyenler için bi hayli fazla seçenekler de sunulmuştur. Müşterilerine farklı seçenekler sunabilmek ve herkesin zevkine hitap edebilmek için modern tesislerde üretimlere devam edilmektedir. Ev tekstili ve mutfak ürünleri ile bireylerin ihtiyacı olan her türlü eşyayı mağazalarda bulabilirler. Kolay alışveriş yapmak isteyenler tepehome.com.tr adresini ziyaret edebilir ve indirimli ürünlerden de faydalanabilirler. Zevkinize hitap eden ve gereksiniminiz olan bir çeşidi mutlaka internet sitesinde göreceksiniz. Müşteri hizmetleri ile de görüşerek her türlü hususta bilgi alabilmeniz olabilecekdür.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Tepe Homemüşteri hizmetleri numarasıüzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

Tepe Home Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Bahçe mobilyası ihtiyacı olanlar veya ofis mobilyası ihtiyacı olanlar da mağazayı veya internet sitesini ziyaret edebilirler. Tepe Home müşteri hizmetleri ile direk bağlantı kurmak isteyenler 444 69 99 numarayı arayarak müşteri temsilcimiz ile görüşebilirler. Ayrıca bizleri sosyal platform iletişim araçlarından takip edebilir ve mesajınızı bırakabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Tepe Home müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Mobilya, çocuk-genç, bahçe, ev dekor, banyo, aydınlatma, ev tekstil, mutfak kategorilerinde faaliyet gösteren Tepe Home’un satış noktaları bulunduğu iller şu biçimdedir; Ankara, İstanbul, Adana, Alanya, Çanakkale, Diyarbakır, Elazığ, Eskişehir, Isparta, İzmit, Kayseri, Kıbrıs, Konya, Kütahya, Sivas, Şanlıurfa, Tekirdağ, Trabzon, Yalova, Isparta, Tokat, Gaziantep.

Tepe Home Şikayet Hattı

Üretmiş olduğu bütün ürünlerinin arkasında olan Tepe Home, üyelerinin her türlü sorununda da onların yanındadır. Almış olduğunuz ürünlerden tatmin değilseniz şikayet talebi oluşturabilirsiniz. Değişim veya iade isteklerinizi de 30 gün içinde oluşturmanız gerekmektedir. Mağaza üyelerinin devamlı yanında bulunmaktadır.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Tepe Home müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Tepe Homeşikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Tepe Home’un 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Tepe Home ürünleri ile ilgili detaylı olarak bilgi alabilir, vermiş olduğunuz siparişin durumunu öğrenebilir, iade ve değişim ile ilgili sorularınızı sorabilir, satış sonrası destek alabilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz. Ayrıca aşağıda belirtmiş olduğumuz aktif olarak kullanılan mail adresi ile de mesajınızı iletebilirsiniz.

Tepe Home Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 6 999

Tepe Home İletişim Mail Adresi
iletisim@tepehome.com.tr

Arama Kelimeleri: Tepe Home iletişim bilgileri, Tepe Home telefon no, Tepe Home irtibat tel, Tepe Home canlı destek, Tepe Home müşteri temsilcisi, Tepe Home şikayet hattı, Tepe Home müşteri hizmetleri numarası, Tepe Home çağrı merkezi numarası, Tepe Home iletişim numarası, Tepe Home çağrı merkezi, Tepe Home müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu