Başvurular

TENMAK Enerji, Nükleer ve Maden Araştırma Kurumu 20 Personel Alımı 2022

TENMAK Enerji, Nükleer ve Maden Araştırma Kurumu 20 Personel Alımı 2022, iş başvuruları bölümünde TENMAK Enerji, Nükleer ve Maden Araştırma Kurumu 20 Personel Alımı ile ilgili bilgi aktaracağız. TENMAK Enerji, Nükleer ve Maden Araştırma Kurumu 20 Personel Alımı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

TENMAK Enerji, Nükleer ve Maden Araştırma Kurumu 20 Personel Alımı

İŞKUR temizlik ve güvenlik görevlisi pozisyonunda sürekli olarak işçi alım ilanı yayımladı. Alım yapılacak olan Türkiye Enerji, Nükleer ve Maden Araştırma Kurumu’na başvuru için gereken koşul ve evrakların doğru biçimde hazırlanması gerekiyor. İŞKUR ilanları yayınlandı.

Kamu Temizlik Personel Alımı Başvuru Zamanı

2 Aşçı yardımcısı alımı için 00006147799 önlisans mezunu KPSSP93 minimum 60 puanı aranıyor.

10 Güvenlik görevlisi alımı (silahlı) için: 00006148978 minimum ortaöğretim mezun gerekiyor.

6 Temizlik görevlisi alımı için: 00006149290 minimum ortaöğretim mezunu olması isteniyor.

2 Temizlik görevlisi alımı için: 00006149253 minimum ortaöğretim mezunu eski hükümlü yahut TMY olması gerekiyor.

İŞKUR internet sitesinde de görüntülenen ilan kapsamı içinde işçi kadroları ilanlarına başvuru 26.07.2021 – 30.07.2021 tarihleri içinde tamamlanacaktır.

Başvurular, doğrudan İŞKUR müdürlüğü yahut internet adresi üzerinden yapılabilmektedir. Kimlik numarası ve şifre üzerinden sisteme giriş yapılabilir.

Temizlik işçi alımı başvuruları kura sonrasında belirlenecektir ön lisans düzeyindeki işçi isteklerinde bir çok kriter bulunmaktadır. Firmaya yapılan başvuruların tam bilgileri tenmak.gov.tr adresinden, takip edilmelidir. Başvuru süreçleri ve yeni güncel bilgiler bu alanda verilecektir. Başvuru yapan adaylarda yanlış bilgilendirme olması halinde tüm başvurular onaylanmış olsa bile iptal edilecektir.

Kura Zamanı Kuraya bağlı biçimde yaşanacak personel alımları için İŞKUIR listesinin takibi kurum sitesinden yapılmaktadır. Yani sonuçların açıklanması esnasında bunun bunun yanında bir posta ile bilgilendirme yapılmamaktadır.

Kamu temizlik kura çekimi 16.08.2021 tarihinde saat 16.30’da yapılacaktır. Kurumun başkanlık binası toplantı odasında noter huzurunda kura çekimi yapılacaktır. Salgın önlemleri sebebiyle kura çekimine adaylar katılamamaktadır. Ankara şehrinden başvurular kabul edilmektedir.

Adaylardan başarılı biçimde sonuç alanların en yüksek puandan başlayarak yerleşimi gerçekleştirilmeye sürecektir. Öngörülen niteliklere uygun olan adaylar tercihlerine göre yerleştirilecektir.  Başvuru aşamasında başarılı olan adaylar 2 aylık bir süre içinde denemeye tabi tutulacaktır. Başarısız olan personellerin iş akdi sonlandırılmaktadır. Bu nedenle genel şartlarda gösterilen kurallara tam uygun olmak gerekmektedir. Fiziksel ve ruhsal açıdan bir engel teşkil etmemesi gerekecektir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu