Müşteri Hizmetleri

Tencent Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tencent Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Tencent Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Tencent Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Tencent Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tencent çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Tencent müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Tencent şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Tencent müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Tencent Çağrı Merkezi Numarası

Tencent Limited şirketi, Çin kökenli bir bilişim şirketidir. Bu şirket 11 Kasım 1998 senesinde kurulmuştur ve şirketin iştirakleri hem Çin genelinde hem de Dünya genelinde internet üzerine çeşitli eğlence, yapay zeka, hizmet ve ürün ve teknoloji hususunda kendini geliştirmiştir. Şirketin merkezi Çin’in Shenzhen’de bulunmaktadır. Bilişim alanında hizmet veren Tencent, halka açık bir şirket olma özelliği göstermektedir. Bu şirket 2018 senesinde 580 miyar Dolarlık bir sermayesi ile Asya kıtasının en kıymetli şirketi olma özelliğini göstermekte ve hatta dünyanın en büyük yatırım şirketleri içinde kendine üst sıralarda yer bulmaktadır.

En büyük teknoloji ve internet şirketlerinden birisi olan Tencent aynı zaman da en büyük girişim sermayesi şirketlerinden ve en kıymetli ve en büyük oyun ve sosyal platform şirketlerinden biridir. Tencent Games’i bünyesinde barındıran şirket dünyanın en fazla oynana online mobil oyunu PUBG’nin de kuruculuğunu üstlenmiştir. Şirketin sunmuş olduğu hizmetler içinde, kendi kategorisinde dünyanın en başarılı ve en büyükleri içinde bulunan müzik, sosyal platform, mobil oyunlar, web portalları, e-ticaret, ödeme sistemleri, internet hizmetleri, mobil cihazlar ve çok oyunculu online oyunlar bulunmaktadır.

Tencent çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Tencent Müşteri Hizmetleri Numarası

Bilişim alanında hem Asya’da hem de tüm dünveya kendini ispatlayan ve her geçen gün değerlenen şirket PUBG mobil oyununun ev sahipliğini yapmaktadır. Günümüzde diğer tüm dijital oyun şirketlerinde olduğu gibi bu şirkette de sunulan Tencent müşteri hizmetleri birimi bulunmamaktadır. Lakin yardım istediğimiz her bir konu da oyuncular için destek sayfasından iletişim sağlanmaktadır.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Tencent müşteri hizmetleri numarası üzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

Tencent Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Oyuncular oyun ile alakalı merak ettikleri soru veya karşı karşıya geldikları problemlerinde Tencent Destek Sayfası ile bizlerle iletişime geçebilir ve yardım alabilirler. Her türlü sorun da sizlere kesintisiz hizmet sunmakta ve siz kıymetli kullanıcıların online oyunlarda başarılı olması için işimizi layığı ile yapmaktayız.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Tencent müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Tencent Şikayet Hattı

Tencent Limited Şirketi kurulduğu ilk günden ibu yana yüzde yüz müşteri tatminiyetini esas alarak ürün ve hizmetlerini piyasaya sağlamaktadır. Lakin her şirkette olduğu gibi bazı teknik sorunlar ile karşılaşmak olabilecekdür. Tencent Şikayet Hattı ile amaçlanan oluşan aksaklıklardan anında haberdar olup sizlere daha iyi bir hizmet sunmaktır.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Tencent müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Tencent şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Tencent Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde görüşme sağlayabilirsiniz. Tencent çağrı merkezi numarasına telefondan ulaşabilirsiniz.

İletişim

Tencent Ofisleri

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Tencent iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve poblemlerinıza en kısa bir sürede dönüş yapılarak sizlere her hususta destek veren Tencent sizlerin tatminiyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Tencent iletişim numarası üzerinden de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Arama Kelimeleri: Tencent iletişim bilgileri, Tencent telefon no, Tudors irtibat tel, Tencent canlı destek, Tencent müşteri temsilcisi, Tencent şikayet hattı, Tencent müşteri hizmetleri numarası, Tencent çağrı merkezi numarası, Tencent iletişim numarası, Tencent çağrı merkezi, Tencent müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu