Müşteri Hizmetleri

Tema Vakfı Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tema Vakfı Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Tema Vakfı Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Tema Vakfı Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Tema Vakfı Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tema Vakfı çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Tema Vakfı müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Tema Vakfı şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Tema Vakfı müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Tema Vakfı Çağrı Merkezi Numarası

Sivil toplumculuk kendi içinde son derece mühim bir misyonu olan örgütlenme şekilidir. Yurdumuzda de bu alanda çok mühim işlere imza atan kuruluşlar yer alıyor. İşte onlardan bir tanesi de Tema Vakfı. 1982 senesinde Hayrettin Karaca ve dostları aracılığıyla kurulan vakıf erozyonla mücadele noktasında çok mühim işlere imza atıyor. Ağaçlandırma hususunda da Orman Bakanlığı ile ülkemizin yeşillenmesi için faaliyetlerine kesintisiz devam etmekte. Durum böyle olunca da insanlar bu çok özel kurumun yani Tema Vakfı çağrı merkezi numarası nedir  diye düşünüyorlar. Çünkü bir şekili ile iletişime geçmek istiyorlar.

Tema Vakfı çağrı merkezi numarası 0212 291 90 90 nolu telefondan varabilirsiniz.

Tema Vakfı Müşteri Hizmetleri Numarası

 Tema Vakfı müşteri hizmetleri numarası 0 (212) 291 90 90 olup gereksinim duyulduğu her an hafta içi her gün mesai saatleri içinde vakfın müşteri hizmetleri aranabilir. Bu noktada da şunu da ifade etmek gerekir ki tamamen sosyal fayda sağlamak amaçlı vakfın bünyesinde satılan ürünler de mevcuttur. Bu ürünler ile alakalı bilgi almak, yapılan çalışmalara katkı sunmak, gönüllü olmak için üstte gösterilen numara aranarak anında iletişime geçebilir, siz de çorbada tuzum olsun diyebilirsiniz. Müşteri hizmetleri size her hususta bir sivil toplumculuk yaklaşımı ile kesintisiz destek verir.

Tema Vakfı müşteri hizmetleri numarası 0212 291 90 90 nolu telefondan varabilirsiniz.

Tema Vakfı Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Tema Vakfı direkt bağlanma noktasında yapılacak olan ise ilk olarak olarak yukarıda bulunan Tema numarasının aranmasıdır. Akabinde eğer aranan birinin dahili numarası biliniyor ise tuşlanır. Yok şayet bilinmiyor ise o zaman operatöre bağlanması beklenir. Karşınıza gelen operatöre görüşmek istediğiniz kişi adı ve soyadı söylenir. Operatör de sizi hiç zaman kaybetmeden görüşmek istediğiniz insana derhal bağlayacaktır. Vakıf bu noktada da eksiksiz hizmet verir.

Tema Vakfı müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0212 291 90 90 nolu telefondan varabilirsiniz.

Tema Vakfı Şikayet Hattı

Tema Vakfı şikayet hattı için de numara üstte bulunan numaradır. Herhangi bir yerde çevre ve ekolojik dengeler ile herhangi bir sorun sıkıntı görüldüğü zaman yaşanan olumsuzlukları şikayet etmek veya aldığınız ürünler ile herhangi bir sorun yaşamanız durumunda şikayet hattı aranarak derhal iletişime geçmeniz olabilecekdür. Şikayet hattı şikayetinizi alıp gerekli olan çalışmalara derhal başlar.

Tema Vakfı şikayet hattı 0212 291 90 90 nolu telefondan varabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Tema Vakfı müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Tema Vakfı şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Tema Vakfı Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0212 291 90 90

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde görüşme sağlayabilirsiniz. Tema Vakfı çağrı merkezi numarasına 0212 291 90 90 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İletişim

Adres Bilgisi : Halaskargazi Mah.Halaskargazi Cad.No:22 Kat:5-6-7-8 34371 Şişli | İstanbul

İletişim Tel No : 0 (212) 291 90 90

Fax Hattı : 0 (212) 284 95 93

Bağış ile İlgili Sorularınız İçin E Posta Adresi : [email protected]

Gönüllülük ile İlgili Sorularınız İçin E Posta Adresi : [email protected]

Diğer Konulardaki Soru ve Görüşleriniz İçin E Posta Adresi : [email protected]

Arama Kelimeleri: Tema Vakfı iletişim bilgileri, Tema Vakfı telefon no, Tema Vakfı irtibat tel, Tema Vakfı canlı destek, Tema Vakfı müşteri temsilcisi, Tema Vakfı şikayet hattı, Tema Vakfı müşteri hizmetleri numarası, Tema Vakfı çağrı merkezi numarası, Tema Vakfı iletişim numarası, Tema Vakfı çağrı merkezi, Tema Vakfı müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu