Bilgi Arşivi

Telpa İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Telpa İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Telpa İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Telpa İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Telpa İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Telpa iş ilanları, iş başvurusu ve işçi alımı haberleri makalemizde.

1994’den bu yana Cep Telefonu ve Mobil Data Ürünlerinin sevkiyat ve pazarlama faaliyetini sürdürmekte olan şirket, bir GSM operatörünün satış noktası olarak hizmete başladı.

Türkiye’deki ilk GSM sisteminin hizmete başladığı zamandan beri çalışmalarını aralıksız sürdüren kurum,  zaman içinde Motorola, Samsung ve General Mobile gibi büyük markalar ile distribütörlük anlaşması yaparak kısa bir sürede büyüme gösterdi.

Günümüzde sektörde son teknolojiye sahip modern altyapısı, 3.500 bayi, 4.600 satış noktası ile 1.000’i aşkın büyük kurumsal şirkete hizmet sağlayan Telpa,  çağdaş satış ve pazarlama metotlarıni uygulayarak bi hayli hızlı, güvenilir ve koşulsuz müşteri tatminiyeti ilkesi ile önder bir marka olarak hizmet vermektedir.

Telpa İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuTelpa İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Telpa İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Her geçen gün bayi var satış noktası sayısını arttırarak daha çok müşteriye kaliteli ve bi hayli hızlı hizmet sağlama misyonu ile yolunda devam eden şirket, bu bağlamda adaylara kariyer fırsatları sunmaya sürdürmektedir.

Personel alımları kariyer.net adresi üzerinden yayımlanan iş ilanları aracılığı ile gerçekleştirilir.

Güncel olarak ülkemizin en fazla kullanılan  kariyer portallarından birisi olan kariyer.net adresi üzerinden iş başvurusu yapabilmeniz için  tamamlanması gereken iki basit adım bulunmakta.

Bu adımlardan ilki platforma giriş yaparak eğer öncedenden oluşturmadıysanız yeni bir üyelik oluşturmak.

Bunun için sitenin sağ üst bölümünde bulunan Üye Girişi yazısına tıklayabilir,  açılan pencereden de kolay bir biçimde üyelik işlemleriniz tamamlayabilirsiniz. Üyelik işlemleriniz bitirdiktan sonra ise tek yapmanız gereken güncel bir özgeçmiş tercih ederek sizin için uygun gördüğünüz iş ilanlarına başvuruda bulunmak.

Kariyer.net adresi dışında başka bir platformdan işçi alımı bulunmaktadır. Bu nedenle siz de Telpa adı altında bir kariyer fırsatı yakalamak istiyorsanız sitemizi yahut bu adresi güncel olarak takip etmeyi unutmayın.

Telpa İş İlanları

Şirket ile alakalı tüm iş fırsatlarını sitemiz üzerinden kolay bir biçimde takip edebilir, sürekli olarak olarak güncel tuttuğumuz iş ilanlarını basit bir şekilde inceleyerek zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz. Dilerseniz şirketin İletişim Sayfasından daha kapsamlı kapsamlı bilgilere de varabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu