Müşteri Hizmetleri

Telpa Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Telpa Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Telpa Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Telpa Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Telpa Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Telpa çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Telpa müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Telpa şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Telpa müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Telpa, 1994 senesinde kurulmuştur. Türkiye genelinde 11.000’i aşkın satış noktasıyla üyelerine hizmet vermektedir. Distribütörlük, satış, sevkiyat, pazarlama ve satış sonrası destek hizmetleri vermektedir. General Mobile’ın resmi satışve destek şifrketidır.

Satış sonrası destek hususunda müşteri tatminiyeti bi hayli fazladır. Sloganları şöyledir; “Distribütörünüz Telpa ise içiniz daima rahat olsun.”

Telpa Çağrı Merkezi Numarası

Telpa 1994 senesinde kurulmuş bir cep telefonu satış noktası olarak faaliyete geçmiştir. Telpa, 2001 senesinde Motorola markasının distribütörlüğünü, 2003 senesinde ise samsung markasının distribütörlüğünü almıştır. Telpa müşterileri için mobil cihaz garantisi sorgulama, şikayet yahut görüş bildirme gibi amaçlarla çağrı merkezi birimini kurmuştur. Telpa üyelerinin dilek, istek, şikayet gibi konularıyla özel olarak ilgilenmektedir. Telpa çağrı merkezi numarasıile sıkıntı yaşadığınız her türlü konu ile ilgili çağrı merkezi çalışanlarımız ile görüşme sağlayabilirsiniz. Çağrı merkezindeki çalışanlarımız siz kıymetli üyelerimizin aklına takılan sorulara yanıt verebilir ve poblemlerinıza en doğru ve en bi hayli hızlı çözümü bulabilir.

Telpa Müşteri Hizmetleri Numarası

Telpa, üyelerinin her zaman yanında olan bir firmadır. Müşterileri ile rahatlıkla iletişime geçebileceği ve bunu müşterilerini yormadan yalnızca bir telefon kadar uzaktan yapabileceği müşteri hizmetleri birimini kurmuştur. Müşteri hizmetleri birimindeki çağrı merkezi çalışanlarımız ile hafta içi 8.30 ile 18.30 saatleri içinde rahatlıkla görüşme sağlayabilirsiniz. Çalışanlarımız ile iletişime geçtiğinizde aklınıza takılan her soru ile ilgili bilgi alabilir, dilek-şikayet gibi durumlarınızı iletebilirsiniz. Müşteri hizmetleri birimimize ulaşmak için 444 9 857 veya 0553 507 18 18 numaralı telefon hatlarımızı arayabilirsiniz.  Öneri, istek ve şikayetlerinizi Telpa müşteri hizmetleri numarasıüzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

Telpa Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Telpa, ürünlerinin değerinden ödün vermediği gibi üyelerinin her türlü şikayet ve sorun gibi durumlarda yanında olan bir firmadır. Müşteri hizmetleri birimindeki çağrı merkezi çalışanlarımız sizlerin her türlü sıkıntısına doğru ve bi hayli hızlı biçimde çözüm bulmaktadır. Müşteri hizmetleri birimimize direk bağlanmak için yukarıda dile getirdiğimiz telefon numaralarımızı aramanız yeterli gelmektedir. Sorununuzu bizimle paylaştığınızda, konuyla ilgilenen birime aktarımınız basit bir şekilde yaşanacaktir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Telpa müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Telpa Şikayet Hattı

Telpa siz kıymetli üyelerimizin her türlü şikayetinde yanında olan bir firmadır. Müşterilerimiz yaşadıkları her türlü sıkıntıda bizimle rahatlıkla iletişime geçebilmektedir. Şikayetiniz olan her türlü durumda yukarıda gösterilen 444 9 857 veya 0553 507 18 18 numaralı telefon hattımızı arayarak müşteri hizmetleri birimimizdeki çalışanlarımız ile görüşme sağlayabilirsiniz. Şikayetleriniz kayıt altına alındıktan sonra değerlendirilip sizinle tekrar iletişime geçilmektedir. Yapılan her türlü görüşmeleriniz kayıt altındadır. Kişisel detaylarınız koruma altındadır.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Telpa müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Telpa şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Telpa’nın çağrı merkezi numarası ve WhatsApp’tan ulaşabileceğiniz bir müşteri temsilcisi bulunmaktadır. Bu numaralar aracılığıyla size en yakın satış noktasını öğrenebilir, en yakın teknik servis bilgisini alabilir, serviste olan cihazınızın son durumu ile ilgili bilgi alabilir ve tüm soru ve önerilerinizi bu numaralardan bildirebilirsiniz. Ayrıca sitelerinde bulunan canlı destek hattından da detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz. Ek olarak aşağıda vereceğimiz iletişim formu bağlantısından bildirimlerinizi gönderebilirsiniz.

Telpa Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 9 857
0 553 507 1818

0850 955 15 15

Telpa Canlı Destek Hattı

Telpa İletişim Formu

Arama Kelimeleri: telpa iletişim bilgileri, telpa telefon no, telpa irtibat tel, telpa canlı destek, telpa müşteri temsilcisi, telpa şikayet hattı, telpa müşteri hizmetleri numarası, telpa çağrı merkezi numarası, telpa iletişim numarası, telpa çağrı merkezi, telpa müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu