Bilgi Arşivi

Teleperformance İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Teleperformance İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Teleperformance İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Teleperformance İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Teleperformance İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Teleperformance’de çalışmak isteyenlere müjde! Teleperformance iş ilanları, iş başvurusu, Teleperformance işçi alımı haberleri makalemizde.

1978 senesinde Fransa merkezli olarak kurulan Teleperformance, tüm sevkiyat ve iletişim kanallarının entegre ve kesintisiz bir biçimde kullanılarak kusursuz bir müşteri deneyimi sunmayı amaçlamaktadır.

Çok kanallı pazarlama sektöründe alanının en büyüğü olan Teleperformance, Dünya genelinde 80!den fazla ülkede 450 çağrı merkezi ve 380.000’den fazla çalışanı ile çeşitli alanlarda üyelerine çağrı merkezi desteği sağlamaktadır.

Toplamda 265 dil ve lehçede hizmet sunarak yüz milyonlarca insana ulaşan Teleperformance, ülkemizdeki faaliyetlerine 1995 senesinden bu yana İstanbul, Uşak, Antalya ve Balıkesir’deki 5 kampüsümüzde 4.000’e yakın yetkin etkileşim uzmanı ile sürdürmekte.

Türkçe’nin bunun yanında başta Almanca olmak üzere 8 dilde iş ortaklarına çözümler sağlayan Teleperformance,  üyelerine analitik ve dijital dönüşüm projeleri ile eşsiz müşteri deneyimi sunuyor.

Teleperformance İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuTeleperformance İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Teleperformance İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Dünya’nın en büyük iş verenlerinden birisi olan Teleperformance,  380.000 çalışanına her geçen gün bir yenisini eklemektedir.

Daha çok müşteriye ulaşmak ve daha bi hayli hızlı hizmet vermek amacı ile kesintisiz olarak personel alımlarına devam eden Teleperformance, kariyer portalları üzerinden paylaşımı yaptığı iş ilanlarına ek olarak resmi web adresi üzerinden de işçi alımı gerçekleştirmektedir.

Kariyer portalları olarak kariyer.nwt, tr.indeed.com ve secretcv.com gibi ülkemizin en popüler adreslerini kullanan Teleperformance, güncel olarak bu platformlar üzerinden 100’e yakın iş ilanı yayımlamaktadır.

Kariyer.net adresi üzerinden Teleperformance iş ilanlarına başvuruda bulunmak için ilk kez siteye giriş sağladıktan sonra sitenin sağ üst bölümünde bulunan Üye Ol yazısına tıklayarak açılan pencerede sizden istenen isim, soy isim ve e-posta adresi gibi kolay bilgiler ile saniyeler içinde üyelik işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Üyelik tamamlandıktan sonra güncel bilgi ve en son iş tecrübelerinizi içeren bir özgeçmişinizi kullanıcı hesabınize yüklemeniz gerekmektedir. Bu işlemler tamamlandıktan sonra Teleperformance’nin paylaşımı yaptığı tüm ilanlara basit bir şekilde başvuruda bulunabilirsiniz.

Secretcv.com adresi üzerinden iş başvurusu yapmak da kariyer.net platformu ile aynı biçimde iki adım üzerinden gerçekleşmekte.

Bu bağlamda tek fark secretcv.com adresinin sağ üst bölümünde bulunan CV Oluştur seçeneğine tıklamak. Sitenin sizi yönlendirmesi ile üyelik ve CV işlemlerinizi bitirdiktan sonra Teleperformance’ye iş başvurusu yapmaya hazır olmuş olacaksınız.

Bir diğer bilinen kariyer platformu olan tr.indeed.com adresi üzerinden de benzer işlemler takip edilerek basit bir şekilde hesap açabilir ve Teleperformance’nin 20’ye yakın iş ilanına iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Bunun için ilk adım sitenin sağ üst bölümde bulunan Giriş butonuna tıklamak.

Açılan sayfanın el alt bölümünde bulunan Hesap Oluştur seçeneğine tıklayarak üyelik işlemlerini sorunsuz bir biçimde bitirdiktan sonra, son adım ise siteye güncel bir özgeçmiş eklemek. Bunun için yine sitede bulunan Özgeçmiş Yükle butonuna tıklayabilirsiniz.

Tüm bu kariyer portallarına ek olarak yazımızın devamında linkini bulabileceğiniz Teleperformance’nin resmi internet sayfası üzerinden de kolay bir biçimde güncel iş ilanlarını takip edebilirsiniz.

Yukarıdaki üç kariyer sitesini de ayrı ayrı gezmek istemezseniz aşağıda siz değerli okurlarımız için hazırlanan tablo ve linkleri kullanabilirsiniz.

Teleperformance İş İlanları

Teleperformance çalışanlarına sunduğu global standartlara sahip iş ortamı ve kampüs olanaklarını resmi web sitesi üzerinden aktarmakta. Ayrıca şirketin resmi Kariyer sayfası aracılığı ile de ülkemizdeki ve Dünya’daki tüm Teleperformance iş ilanlarını inceleyebilirsiniz.

Pozisyon Lokasyon Başvuru Linki
İngilizce Bilen Etkileşim Uzmanı – Diyarbakır Diyarbakır Başvur
Flemenkçe Bilen Etkileşim Uzmanı İstanbul Başvur
Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi (Engelli Kadro) Balıkesir Başvur
Teknik İngilizce Bilen Etkileşim Uzmanı İstanbul Başvur
Çağrı Merkezi Etkileşim Uzmanı İstanbul Başvur
Çağrı Merkezi Etkileşim Uzmanı – Uşak Uşak Başvur
Call Center Agent İstanbul Başvur
Çağrı Merkezi Teknik Destek Etkileşim Uzmanı İstanbul Başvur
Oyuncu Destek Uzmanı Balıkesir Başvur
Bankacılık Ve Finans Sektörü Çağrı Merkezi Etki… Balıkesir Başvur
Çağrı Merkezi Etkileşim Uzmanı – Balıkesir Balıkesir Başvur
Çağrı Merkezi Etkileşim Uzmanı-Diyarbakır Diyarbakır Başvur
Aliexpress Çağrı Merkezi Etkileşim Uzmanı İstanbul Başvur
Etkileşim Uzmanı – Balıkesir Part Time Balıkesir Başvur
Etkileşim Uzmanı – Balıkesir Balıkesir Başvur

Daha fazla Teleperformance iş ilanı için tıklayın.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu