Bilgi Arşivi

Tekzen Yapı Market İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022

Tekzen Yapı Market İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel, iş başvuruları kategorimizde Tekzen Yapı Market İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Tekzen Yapı Market İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Tekzen Yapı Market İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel

Tekzen Yapı Market’te çalışmak isteyenlere müjde! Tekzen Yapı Market iş ilanları, iş başvurusu, Tekzen Yapı Market işçi alımı haberleri makalemizde.

Tekzen Yapı Market, 1995 senesinde kurulan bir firmadır. Türkiye ve Almanya ortaklığında kurulan firma, şimdilerde en fazla tercih edilen yapı market firmalarından bir tanesi olmayı başarmıştır.

Türkiye’nin 55’i aşkın ilinde mağazası olan Tekzen Yapı Market, ülkemizin dışında Romanya ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde şubelere sahiptir. 

Tekzen Yapı Market Güncel İş İlanları

Tekzen Yapı Market, personellerine bir çalışan gözüyle bakmak yerine aile bireyi olarak bakmaktadır.

Tekzen Yapı Market çalışanları, pozisyonlarına bağlı olarak prim alabilmekte veya araç hizmetlerinden yararlanabilmektedir.

Personellerin tamamı servis hizmetlerinden faydalanabilmekte, yemekhaneleri kullanabilmekte ve özel sağlık sigortasına sahip olmaktadır. 

Tekzen Yapı Market güncel iş ilanları ile ilgili bilgi sahibi olmak isteyen bireyler, Tekzen Yapı Market aracılığıyla yönetilmekte olan web sitesine giriş yaparak “Kariyer” sekmesine göz atabilmektedir.

Bunun bunun yanında, açık pozisyonlar iş ilanı yayını yapan internet sitelerinden de paylaşılmaktadır. 

Tekzen Yapı Market İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Tekzen Yapı Market çalışanı olmak isteyen bireyler, birden fazla yöntemi tercih ederek başvuru gerçekleştirebilmektedir.

Tekzen Yapı Market şubelerine giderek CV bırakmak, tercih edebileceğiniz başvuru seçenekleri içinde bulunmaktadır.

Bunun bunun yanında Tekzen Yapı Market internet sitesinin “Kariyer” sayfası üzerinden de başvurular yapılabilmektedir. 

Tekzen Yapı Market adı altında çalışabilmek adına yapmış olduğunuz tüm başvurular, Tekzen insan kaynakları departmanına iletilecektir.

İnsan kaynakları, tüm incelemeleri gerçekleştirecek ve alım yapılacak pozisyon için ideal olan birey veya bireyleri belirleyecektir.   

Tekzen Yapı Market İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar

Tekzen Yapı Market, gerekli olduğu takdirde alımlar yapmaktadır. Yapılan alımlar yalnızca mağaza içi satış danışmaları ile sınırlı değildir.

Mağaza yöneticileri, yönetici yardımcıları, güvenlik personelleri, yemekhane personelleri, depo sorumluları gibi birden fazla alanda alımlar gerçekleştirilebilmektedir.

Aşağıda bulunan listeye göz atarak alım yapılabilmesi olabilecek pozisyonları öğrenebilirsiniz. 

  • Kasiyer
  • Depo Personeli
  • Mağaza Personeli
  • Ziraat Mühendisi
  • Depo Sorumlusu
  • Satış Danışmanı

Tekzen Yapı Market aracılığıyla açılacak pozisyonları internet üzerinden takip ederek başvuru yapabilmeniz olabilecekdür. Açılacak pozisyonlar, o anki personel ihtiyacına göre değişkenlik gösterebilir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu