Müşteri Hizmetleri

Teknosarf Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Teknosarf Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Teknosarf Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Teknosarf Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Teknosarf Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Teknosarf çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Teknosarf müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Teknosarf şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Teknosarf müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Teknosarf Çağrı Merkezi Numarası

Yeni bir ofis açmaya karar verdiğinizde bilgisayardan yazıcı mürekkebine kadar bir çok malzemeye gereksiniminiz olacaktır. İş kurmak zaten zor bir durum iken bir de bu malzemeleri arayıp bulmak ve yüksek ücretine rağmen satın almak siz değerli okurlarımız için daha da zor olacaktır. Böyle bir durumda hayatınızı kolaylaştırmak için Teknosarf sizlerle birlikte. Bu firma aracılığıyla tüm ofis malzemelerini anında bulabilir ve rahatlıkla satın alabilirsiniz. Satın aldığınız ürünlerin tüm detaylarına ulaşabileceğiniz en güvenilir ofis malzemesi satış sayfasındasınız. Sizler de ofis malzemesi satın almak ve ürünler ile ilgili daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız eğer çağrı merkezi numaramız olan 0850 259 10 90 telefon numaramızdan bizleri arayarak görüşme sağlayabilirsiniz.

Teknosarf çağrı merkezi numarası 0850 259 10 90 nolu telefondan varabilirsiniz.

Teknosarf Müşteri Hizmetleri Numarası

Bu firma ile yalnızca ofis malzemelerini değil bunun yanı sıra kırtasiye ürünlerini, temizlik malzemelerini, gıda ve içecekleri de bir tık ile tek bir adresten satın alabilirsiniz. Güvenilir internet alışveriş sayfamız aracılığıyla sizlere kaliteli bir hizmet vermekte ve sizleri tatmin etmeyi amaçlıyoruz. Tüm bu imkanlardan yararlanabilmeniz için ise sitemize üye olmanız yeterli olacaktır. Sitemize üye olduktan sonra sizlere sağlanan avantajlar ile ilgili daha fazla bilgi sahibi olmak için müşteri hizmetleri numaramız olan 0850 259 10 90 telefon numaramızdan bizleri arayabilir ve anında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Teknosarf müşteri hizmetleri numarası 0850 259 10 90 nolu telefondan varabilirsiniz.

Teknosarf Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma

Kaliteli ve düşük fiyatlı ürünlerle birlikte kaliteli hizmete de sahip olabilirsiniz. Sitemize üye olduktan sonra alışverişinizi rahatlıkla yapabilir ve siparişinizi verebilirsiniz. Siparişinizi verirken yahut sitede dolaşırken herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda 0850 259 10 90 numaralı telefondan goğrudan bizlere bağlanabilir ve poblemlerinızı iletebilirsiniz. Yaşadığınız sorunlar sizlere daha kaliteli bir hizmet sunabilmemiz için bi hayli mühimdir. Bundan dolayı poblemlerinızı bizlerle her zaman paylaşabilir ve daha düzenli bir alışveriş sitesine sahip olabilirsiniz.

Teknosarf müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 259 10 90 nolu telefondan varabilirsiniz.

Teknosarf Şikayet Hattı

İster ofisiniz isteğe göre de eviniz için yapacağınız tüm alışverişlerde sizleri tatmin etmek her zaman birinci öncülüğümüzdür. Bundan dolayı alışveriş yaparken yahut siparişinizi teslim aldıktan sonra herhangi bir şikayetiniz, öneriniz yahut görüşünüz varsa 0850 259 10 90 numaralı telefondan bizleri arayabilir ve tüm fikirlerinizi iletebilirsiniz.

Teknosarf şikayet hattı 0850 259 10 90 nolu telefondan varabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Teknosarf müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Teknosarf şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Teknosarf Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 259 10 90

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde görüşme sağlayabilirsiniz. Pegem çağrı merkezi numarasına 0850 259 10 90 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İletişim

Firma Adı: ERD PAZARLAMA VE BİLİŞİM TİCARET AŞ
Adres: FULYA MAHALLESİ BÜYÜKDERE CADDESİ NO:74 D İÇ KAPI NO :10 ŞİŞLİ/İSTANBUL
E-Posta : info@teknosarf.com.tr
Telefon : 0850 259 10 90

Arama Kelimeleri: Teknosarf iletişim bilgileri, Teknosarf telefon no, Teknosarf irtibat tel, Teknosarf canlı destek, Teknosarf müşteri temsilcisi, Teknosarf şikayet hattı, Teknosarf müşteri hizmetleri numarası, Teknosarf çağrı merkezi numarası, Teknosarf iletişim numarası, Teknosarf çağrı merkezi, Teknosarf müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu