Müşteri Hizmetleri

Teknosacell Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Teknosacell Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Teknosacell Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Teknosacell Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Teknosacell Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Teknosacell çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Teknosacell müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına ulaşabilirsiniz.

Sabancı Holding bünyesinde kurulan Teknosa, ülkemizin en büyük ve en fazla mağazası bulunan teknoloji marketidir. Ürün çeşitliliği değeri ve güleryüzlü personeli ile en gözde şirketlerden birisi haline gelmiştir. 2015 yılına gelindiğinde Teknosa, Avea yani Türk Telekom ile anlaşma gerçekleştirmiş, Avea altyapısını tercih ederek Teknosacell adında kendi operatör markasını faaliyete geçirmiştir.

Teknosacell aracılığıyla Teknosa’da bulunan tüm mobil cihazları taahhütlü olarak taksitle satın alabilirsiniz. Birbirinden özel teklifleri, dolu dolu tarifeleri, ekonominize uygun fiyat politikası ve Türk Telekom değeriyle hizmetlerine hızla devam etmektedir.

Tarifeleri ile birlikte sunulan anında indirim çekleri aracılığıyla bi hayli avantajlı bir durumdadır. Teknosa’daki geniş ürün yelpazesinde teknolojiye daha uygun fiyata sahip olma şansı olarak verilen çekler bi hayli beğenilmektedir.  Teknolojik ürünlere alabileceğiniz geniş mağaza ağı ve mobil operatör ağı ile hizmet veren firma gün geçtikçe gelişimine devam etmektedir.

Teknosacell Müşteri Hizmetleri Numarası

2000 senesinde 5 mağaza ile faaliyete başlayan şirket her geçen gün büyümesine devam etmiştir. En yaygın mağaza ağı ve online alışveriş platformu olarak hizmet veren firma üyelerine hizmet sağlamaktadır. Konusunda uzman ortalama 3000 çalışanı bulunan TeknoSA bi hayli beğeni toplamakta ve büyümesine devam etmektedir.

Kısa bir zamanda istikrarlı bir biçimde büyüyerek müşteri kitlesini genişletmiştir. Yaygınlığı, hizmet değeri, güvenilirliği, hızı ve ürün çeşitliliği ile üyelerine en iyi deneyimi sağlamaktadır. Türkiye’nin önder teknoloji perakendecisi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen firma her kesimden insana hitap etmektedir. Teknosacell müşteri hizmetleri numarası üzerinden iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Teknosacell’in 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla güncel fatura tutarınızı, geçmiş ödenmemiş fatura tutarınızı öğrenebilir, tarifeniz ve taahhüdünüz ile ilgili detaylı bilgi alabilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi basit bir şekilde bildirebilirsiniz.

Teknosacell Çanta Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0850 222 55 99

İletişim numarası üzerinden bilgi alabileceğiniz gibi diğer iletişim kanalları üzerinden de irtibata geçebilirsiniz. Aşağıda verilen iletişim formu üzerinden de bilgi alış verişinde bulunabilirsiniz.

Teknosacell İletişim Formu

Arama Kelimeleri: teknosacell iletişim bilgileri, teknosacell telefon no, teknosacell irtibat tel, teknosacell canlı destek, teknosacell müşteri temsilcisi, teknosacell şikayet hattı, teknosacell müşteri hizmetleri numarası, teknosacell çağrı merkezi numarası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu