Bilgi Arşivi

Teknosa İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Teknosa İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Teknosa İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Teknosa İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Teknosa İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Teknosa’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Teknosa iş başvurusu, iş ilanları ve işçi alımı haberleri makalemizde.

Teknosa, Türkiye’nin en büyük holdinglerinden birisi olan Sabancı Holding aracılığıyla elektronik ve teknolojik eşya perakendeciliği sektöründe hizmet vermek amacı ile İstanbul’da kurulmuştur. Akla gelebilecek her türlü elektronik aletin satımını gerçekleştiren Teknosa, yüzlerce markanın binlerce ürününü tüketici ile buluşturmaktadır.

‘Herkes için Teknoloji’  mantalitesi ile hızla büyüyen Teknosa, 2020 yılı itibari ile Türkiye’nin 81 ilinde 300’den fazla mağaza ile hizmet vermektedir. Kısa zamanda kararlı bir biçimde büyüme gösteren Teknosa, bu büyümeyi hususunda uzman hemen hemen 3500 çalışanına borçludur.

Bu büyümeyi sürdürmek amacı ile Teknosa her gün işçi alımına sürdürmekte, yaygınlığı ve sağladığı olanaklar ile iş başvurusu yapacaklar için güzel bir alternatif olarak kalmaya sürdürmektedir.

Teknosa İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuTeknosa İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Teknosa İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Türkiye’nin en büyük holdinglerinden Sabancı Holding’in arkasında olduğu Teknosa’ya iş başvurusunda bulunmak ve şirketin açtığı iş ilanlarını takip etmek için kariyer portalları kullanılır. Teknosa personel alımlarını resmi sitesi olan teknosa.com üzerinden online başvuru olarak yahut kariyer.net, tr.indeed.com ve secretcv.com adresleri üzerinden gerçekleştirmektedir.

Teknosa’nın resmi sitesinden kariyer.net üyelik detaylarınızi tercih ederek giriş yaptıktan sonra güncel bir özgeçmiş yükleyerek açık pozisyonlara iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Ek olarak yine güncel bir CV ile yukarıdaki kariyer portallarına üyelik oluşturduktan sonra şirketin işçi alımı için güncel olarak yenilediği ilanlardan uygun olanlara iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Teknosa İş Başvuru Formu

Teknosa çalışanı olmak için yukarıda sözü edilen prosedürleri izleyebilirsiniz yahut şirketin resmi web sayfasında bulunan Teknosa İş Başvuru Formu linkindeki forma ulaşıp kişisel detaylarınızi yazıp gerekli yerleri doldurduktan sonra iş başvurunuzu yapabilirsiniz.

Teknosa İş İlanları

Bir teknoloji şifrketi olan Teknosa genelde işe alımlarda bu alan üzerinde işinde uzman yahut alakalı adaylardan işe alım gerçekleştirmektedir. Lakin Teknosa adı altında depo elemanı, atölye uzmanı ve muhasebe uzmanı gibi teknoloji ve elektronik alanı dışında da çok çeşitli iş ilanları bulmak olabilecek.

Kendini her alanda geliştiren, dinamik, müşteri ilişkilerine önem veren her aday Teknosa adı altında çalışmak için eşit fırsatlara sahiptir. Teknosa üstün insan kaynakları anlayışı ile personel alımlarında her zaman en uygun adayı seçmeye özen göstermektedir.

Pozisyon Lokasyon Başvuru Linki
Kategori Uzmanı İstanbul Başvur
İş Zekası Yöneticisi İstanbul Başvur
Ağ Uzmanı İstanbul Başvur
Mağaza Operasyon Elemanı – İstanbul Avrupa Yakası İstanbul Başvur
Satış Danışmanı- Manisa Manisa Başvur
Veri Mimarı İstanbul Başvur
Satıcı Listeleme Operasyon Uzmanı İstanbul Başvur
Avukat İstanbul Başvur
Teknosacell Sorumlusu- Çanakkale Çanakkale Başvur
Satıcı İlişkileri Yöneticisi İstanbul Başvur
Satış Danışmanı- Sakarya Sakarya Başvur
Muhasebe Uzmanı İstanbul Başvur
Mağaza Satış Danışmanı- İstanbul Avrupa İstanbul Başvur
Tekno Asistan- İstanbul Avrupa İstanbul Başvur
Satış Danışmanı- Kırıkkale Kırıkkale Başvur
Kasiyer- Bursa Bursa Başvur
Sistem Yöneticisi / Yönetmeni İstanbul Başvur
Satış Danışmanı- Adana Adana Başvur
Finansal Kontrol Uzmanı İstanbul Başvur
Satış Danışmanı- Osmaniye Osmaniye Başvur

Daha fazla Teknosa iş ilanı için tıklayın.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu