Başvurular

Teknosa İş Başvurusu Personel Alımı

Teknosa İş Başvurusu Personel Alımı, kamu ve özel başvuru bölümümüzde Teknosa İş Başvurusu Personel Alımı nasıl yapılır bilgi verelim istedik. Teknosa İş Başvurusu Personel Alımı ile alakalı bilgiler yazımızın içinde.. 

Teknosa İş Başvurusu Personel Alımı

TeknoSA Mağazalar Zinciri İş İlanları ve İş Başvurusu Formu 2021

TeknoSa mağazalarının ilanlarını takip ediyorsanız, sizde iş ilanlarıyla alakalı şirketin personel alımları detayalarını yazımızın  devamında bulabileceksiniz. İş başvurusu nasıl yapılır? Personel ve Eleman alımı yapılan iş pozisyonları nelerdir? Başvuru formu nasıl doldurulur? Gibi soruların yanında çalışma şartları ve TeknoSa personel maaşlarıyla alakalı birden çok detayı siz değerli okurlarımıza paylaşmak istedik. Teknosa elektronik eşya satan mağazalar zinciridir. Uzun senelerdan beri elektronik eşya mağazası denilince akla ilk gelen isimlerdendir. Teknosa’nın çalışanlarının alanında  iş çerçevesinde kurumsallığın gerektirdiği gibi eğitim ve gelişim gerekliliklerini sürekli olarak geliştirerek, Teknosa Akademi ile çalışanlarını ileriye taşımaktadır. Eğitim gereksinimlerini ve gelişim gerekliliklerini tespit ederek mesleki yönden kariyer odaklı gelişim sağlayarak,  Teknosa’nın standartlarına göre çalışanlarını yetiştirmeye bi hayli fazla önem vermektedir. Böylelikle alanında öncü bir kumdur. Eğitimler içinde Aday Eğitim Programı, Mentor – Mentee Programı, Mağaza Yöneticisi Yetiştirme Programı gibi bazı ana başlıklar bulunmaktadır.

TeknoSA Güncel İş İlanları

TeknoSA istihdam kadrolarını ihtiyaç ışığında personel ilanı, işçi ilanları,  eleman ilanlarını  2021 senesinde da sürdürmeye sürdürmektedir. İstihdama açık olan pozisyonlar farklı zamanlarda değişse de genelde eleman alımı yapılan kategoriler şu biçimdedir: Satış Danışmanı, Kasiyer, Depo Personeli, Yazılım Uzmanı, Reyon Sorumlusu, Mağaza Müdürü
Temizlik Elemanı, Tecrübeli veya tecrübeli olmayan elemanlar, Reyon sorumlusundan satış danışmanına, engelli personelden yönetici adayına, kasiyerden depo personeline,  kadar personel kadrolarını geliştirmektedir. Lise, tercihen üniversite mezunu, Teknoloji ürünleri hususunda balakalı yada araştırmaya açık, Tercihen perakendecilik ve teknolojik ürün satışı hususunda işinde uzman, Ekip çalışmasına uyumlu ve insan ilişkileri kuvvetli, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Askerlik hizmetini yapmış yahut en düşük 2 yıl ertelemeli olması aranan şartlar içindedır.

TeknoSA Açık İş Pozisyonları

Tecrübeli veya tecrübeli olmayan, Satış Danışmanı, Kasiyer, Depo Personeli, Yazılım Uzmanı, Reyon Sorumlusu, Mağaza Müdürü
Temizlik Elemanı, Reyon sorumlusu, Satış danışmanı, engelli personel, yönetici adayı, kasiyer, depo personeli,  gibi değişen kategorilerde alım yapılıyor. “Jet Başvuru” sistemi ile Teknosa,  yenilikçi ilerlemelerine sürekli olarak yenilerini ekliyor. QR kod yada alakalı link aracılığıyla bi hayli bi hayli hızlı bir biçimde ulaşılabilir olan başvuru formlarıyla, süreci hızlandırarak, zamandan tasarruf sağlayarak  teknoloji sektörüne göre işe alım konseptini de var olduğu sektöre kazandırmıştır.

TeknoSA İş Başvurusu Formu

Dijitalden yapılan başvurular, goğrudan Teknosa’nın İnsan Kaynakları bölümüne iletiliyor. Daha sonra da değerlendirmeler ve mülakatlar şeklinde devam eden zamanda uygunluk kriterlerine göre adaylar işe alınıyor.Teknosa Mağazalarına başvuru yalnızca 3 dakika! Sizde Teknosa da çalışmak istiyorsanız buraya tıklayarak başvuru sayfasına uklaşabilirsiniz.

  Ek Gelir İş Fİkirleri     

Kartal Devlet Hastanesi İş Başvurusu

           İstanbul Göztepe Şehir Hastanesi İş Başvurusu           

     Sakarya Devlet Hastanesi iş ilanlarına TIKLAYIN! 

           Bursa’da Evlere Ek İş Veren Firmalar          

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu