Müşteri Hizmetleri

Teknosa Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Teknosa Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Teknosa Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Teknosa Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Teknosa Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Teknosa çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Teknosa müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Teknosa şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Teknosa müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Bir sabancı markası olan Teknosa 2000 senesinde yaşamımıza girmiş olup günümüzde teknoloji marketlerinin en büyükleri içinde bulunmaktadır. Gerek internet üzerinden gerekse mağazalardan yaptığı elektronik ürün satışları ile bilişim severlerin alışverişlerine klavuzluk etmektedir.

Teknosa Çağrı Merkezi Numarası

Teknosa teknolojik gelişmeleri takip ederek sürekli olarak yenilikçi arayışlar içinde olan firmadır. Sizlere en iyi hizmeti sunmaya çalışırken müşteri tatminiyetine son derece önem vermektedir. Teknosa çağrı merkezi numarası 0850 222 55 99 olup dilediğiniz zaman yardım alabilirsiniz.

Teknosa web sitesi üzerinden alış veriş için hesap açabilirsiniz. Hesabınız aracılığıyla birden çok hizmete daha bi hayli hızlı ve kısa bir sürede ulaşım sağlayabilirsiniz. Siparişlerinizi sepete ekleyerek ardındanki bölümde ödemeye geçebilirsiniz. Vermiş olduğunuz siparişler gün içinde saat ikiye kadar sisteme girerse genelde aynı gün kargoya çıkmaktadır. Saat ikiyi geçmesi durumunda bir sonraki gün siparişiniz hazırlanarak kargolanmaktadır. Siparişlerinizin kargo durumunu takip edebilir size ne zaman ulaşacağını öğrenebilirsiniz.

Teknosa Müşteri Hizmetleri Numarası

Teknosa müşteri hizmetleri numarası aktif olarak çalışmaktadır. Sizlere en yakın mağaza ile iletişime geçebileceğiniz gibi aşağıda verilen müşteri hizmetleri iletişim numarası üzerinden de istediğiniz zaman destek alabilirsiniz.

Satış öncesi ve sonrası destek almak için Teknosa çağrı merkezi merkezi iletişim numarası ile görüşme sağlayabilirsiniz.

Aynı zamanda görüş ve önerileriniz içinde Teknosa müşteri hizmetleri ile görüşme sağlayabilirsiniz. Çağrı merkezini aradıktan sonra karşınıza çıkacak menüden hangi birimle görüşmek istediğinizi tuşlayarak seçebilirsiniz.

Teknosa Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Teknosa müşteri hizmetleridirek bağlanma ile iletişime geçebileceğiniz, bilgi alabileceğiniz ve rahatlıklar ulaşım yapabileceğiniz bir teknosa çağrı merkezi numarası bulunmaktadır. Bu numara ile her türlü desteğe ihtiyaç duyduğunuzda teknosa iletişim numarasını rahatlıkla kullanabilir ve yetkililerden destek sağlayabilirsiniz.

Teknosa müşteri hizmetleri ağını geliştirerek sizlere en iyi çözümü sunmaya odaklanmış olup birden çok iletişim alternatifi ile üyelerine hitap etmektedir. Teknolojiyi sunan firma bunun yanı sıra teknolojik gelişmelere de tepkisiz kalmayıp günümüzde çok oldukça öneme sahip olan müşteri destek hizmetlerine de önem vermiştir. Müşteri hizmetleri iletişim numarası üzerinden yapacağınız iş ve işlemler için bilgi alabilir aklınıza gelen sorunlara ve yaşadığınız sorunlara kısa yoldan çözüm bulacaksınızdır.

Teknosa Şİkayet Hattı

Teknosa ürün iadesi yapabilmeniz için fatura gereklidir. Müşteri hizmetleri iletişim numarasını tercih ederek veya iletişim formunu tercih ederek bilgi verebilir ve iade işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Mağazadan alma seçeneğiniz bulunmakta olup alakalı siparişinizi belirlediğiniz mağazadan rahatlıkla alabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Teknosa müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Teknosaşikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Kredi kartınız ile taksitli alış veriş yapabilir kurulum gerektiren ürünler için servis ile görüşme sağlayabilirsiniz. 14 gün içinde iade işlemlerinizi uygulayabilirsiniz. Bu süre içinde gönderilen ürünlerde kullanılabilirlik yönünden herhangi bir sorun olmaması gereklidir.

Teknosa Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 222 55 99

Teknosa Evrensel Müdürlük Adresi
Teknosa Plaza Batman Yol No: 18 Sahrayıcedit, 34734 İstanbul

Ayrıca garanti, iade ve internet üzerinden iletişim için aşağıdaki iletişim formunu doldurarak yetkililer ilet irtibata geçebilirsiniz.

Teknosa Şikayet Hattı İletişim Formu

Teknosa sizlere en iyi çözümü sunmaya çalışmaktadır. Müşteri tatminiyetine önem verirken sizlere iletişim kurabilmeniz için değişik seçenekler sağlamaktadır. İletişim formu üzerinden kısa bir sürede çözümler sunmaya çalışırken çağrı merkezi numarası üzerinden de bilgi alabileceğinizi unutmayınız.

Teknosa İletişim Formu

Arama Kelimeleri: teknosa iletişim bilgileri, teknosa telefon no, teknosa irtibat tel, teknosa canlı destek, teknosa müşteri temsilcisi, facebook şikayet hattı, teknosa müşteri hizmetleri, teknosa çağrı merkezi, teknosa çağrı merkezi numarası, teknosa müşteri hizmetleri numarası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu