Müşteri Hizmetleri

Teknofix Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Teknofix Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Teknofix Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Teknofix Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Teknofix Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Teknofix çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Teknofix müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Teknofix şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Teknofix müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Teknofix Çağrı Merkezi Numarası

Teknofix, 2011 senesinde kurumsal şirketlerin son kullanıcı adresinde gereksinim duydukları tüm ihtiyaçları yenilikçi bakış açısıyla uçtan uca yönetebilecek hizmetler sunmak maksadıyla kuruldu. Teknoloji odaklı yaklaşım ve alışılmışın aksine yenilikçi çözümlerle hep en iyi müşteri deneyimini sunmayı amacı olan site, sürekli olaraklik arz eden strateji ve politikalardan yanadır. Müşterilerini stratejik iş ortakları olarak gören firma, müşterilerin ihtiyaçları ışığında büyümeyi seçmiş ve uçtan uca hizmetler sunmayı her daim öncelik alanı olarak görmüştür. Firmaya ve şirketin hizmetlerine ilişkin tüm konularda bilgi almak için çağrı merkezi numarası 0 850 755 66 66’dır.

Teknofix çağrı merkezi numarası 0850 755 66 66 nolu telefondan varabilirsiniz.

Teknofix Müşteri Hizmetleri Numarası

Uzaktan teknik destek ve çağrı merkezi operasyonları ile hizmet yelpazesini daha da arttıran firma, yoluna emin adımlarla devam etmektedir. 2018 senesinde gerçekleştirilen ortaklık aracılığıyla, dünyanın birden fazla ülkesinde 60 binden fazla çalışanı bulunan Webhelp ailesinin bir parçası olan firma, artık çok daha kuvvetli bir biçimde hizmet vermektedir. Böylelikle üyelerinin isteklerini eksiksiz ve kusursuz bir biçimde yerine getirmeye çalışan firma, son derece mühim bir hamle gerçekleştirmiştir. Firmaya ve hizmetlerine yönelik tüm hususlarda müşteri hizmetleri numarası 0 850 755 66 66’dan yetkililerle irtibata geçilebilir.

Teknofix müşteri hizmetleri numarası 0850 755 66 66 nolu telefondan varabilirsiniz.

Teknofix Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Sektörde bulunan servis sağlayıcılara yönelik abonelik talebinin alınmasından hizmetin fiilen çalışır halde teslim edilmesine kadar geçen tüm süreci, firma uçtan uca başarılı bir biçimde yönetmektedir. Tüm süreçler, profesyonelce ve herhangi bir boşluğa imkan tanımadan yürütülür. Bu etapta, herhangi bir sorun yaşanırsa anında çözüme yönelik hamleler gerçekleştirilir. Bu durum, müşteri tatminiyeti odaklı anlayışa sahip şirketin, müşterilerince yeterince takdir edilmesini sağlar. Firmaya yönelik konularda ayrıntılı bilgi almak için yukarıda bulunan numaradan direkt bağlantı yapılabilir.

Teknofix müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 755 66 66 nolu telefondan varabilirsiniz.

Teknofix Şikayet Hattı

Sistem entegrasyonları rahatlıkla ve basit biçimde gerçekleştirilmekte; sorunlara anında müdahale edilmektedir. Kurumsal bir anlayışla yönetilen firma, tüm süreçlere aynı yaklaşımı göstermekte ve getirdiği profesyonel çözüm önerileriyle tüm üyelerinin beğenisini bi hayli fazla kazanmaktadır. Firmaya yönelik tüm şikayet, soru, öneri ve görüşler yukarıda bulunan numaradan alakalılere rahatlıkla aktarılabilir.

Teknofix şikayet hattı 0850 755 66 66 nolu telefondan varabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Teknofix müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Teknofix şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Teknofix Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 755 66 66

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde görüşme sağlayabilirsiniz. Teknofix çağrı merkezi numarasına 0850 755 66 66 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İletişim

E-Posta : [email protected]
Telefon : +90 850 755 66 66

Arama Kelimeleri: Teknofix iletişim bilgileri, Teknofix telefon no, Teknofix irtibat tel, Teknofix canlı destek, Teknofix müşteri temsilcisi, Teknofix şikayet hattı, Teknofix müşteri hizmetleri numarası, Teknofix çağrı merkezi numarası, Teknofix iletişim numarası, Teknofix çağrı merkezi, Teknofix müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu