Müşteri Hizmetleri

Tekno Hayat Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası

Tekno Hayat Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Tekno Hayat Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Tekno Hayat Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası yazımızın detayları..

Tekno Hayat Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası

Tekno Hayat, 2014 senesinden bu yana Sultan Anır’ın sunuculuğunu yaptığı bir televizyon programıdır. Tekno Hayat programı, her hafta düzenli olarak naklen NTV ekranlarında seyredenleriyle buluşmaktadır. Birçok konunun tartışıldığı ve en güncel bilgilerin verildiği programın izleyeni bir hayli fazladır.

Tekno Hayat programında; dünya üzerinde gelişmiş en teknolojik gelişmeler, ürünler, geleceğimize yön verecek olan bundan öncekilerde hiç duymadığınız fikirler, tasarım ve teknoloji meraklıları için bomba haber ve içerikler her hafta güncel ve dolgun olarak seyredenlerle buluşmaktadır.

Tekno Hayat programının ne yazık ki bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası, mail adresi yahut iletişim formu gibi bir irtibat bilgisi ne yazık ki bulunmamaktadır.

Arama Kelimeleri: tekno hayat iletişim bilgileri, tekno hayat telefon no, tekno hayat irtibat tel, tekno hayat canlı destek, tekno hayat müşteri temsilcisi, tekno hayat şikayet hattı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu