Bilgi Arşivi

Teklas İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022

Teklas İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel, iş başvuruları kategorimizde Teklas İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Teklas İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Teklas İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel

Teklas’ta çalışmak isteyenlere müjde! Teklas iş ilanları, iş başvurusu, Teklas işçi alımı haberleri makalemizde.

Dünya genelinde 9 otomotiv şifrketina ihracat yapan Teklas, ürünlerinin %80 miktarını ihraç etmektedir. Otomotiv üzerine isteklerin artması ile birlikte, firma da çalışmalarını yükseltmiştir.

Teklas Güncel İş İlanları

Teklas, ihtiyacı çerçevesinde alımlar yapar. Güncel biçimde kendi sitesi ve kariyer.net üzerinde ilanlar takip edilebilir. Adaylar buraları kontrol ederek, ayrıntılı bilgi alabilir.

İlerleyen zamanlarda yapılacak ilanları kaçırmamak için her gün kontrol yapılması tavsiye edilir. Personelin sosyal haklarına değer gösteren Teklas, yemek ve yol gibi sosyal hakları yönünden tatmin edicidir. İş koşulları uygun olup, çalışma saatleri uygun aralıktadır.

Teklas İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Teklas’a kendi sitesinden başvuru için önce sitesine girilmelidir. Sayfa yüklendiğinde üstte sol tarafta “talent” yazısı görülür.

Fareyle üstüne gelmek, alta doğru menü açar. Burada “career” linkine tıklamak, sizi alakalı sayfaya götürecektir.

Burada bir pozisyona tıkladıktan sonra, sağ tarafta “Upload Your CV” yazısı fark edilir. Buraya tıklamak, özgeçmiş yükleyebilmek adına bir klasör yöneticisini ekrana getirir.

Kariyer.net üzerinden yapılan başvuru ise farklıdır. Burada doğrudan siteye üyelik açılması gerekir. Açmanız sonrasında, detaylarınız ve kabiliyetlerinizle bir özgeçmiş oluşturmanız şartı mevcuttur. Eğer mevcut hesabınız varsa güncelleme yapılmalıdır.

Ardından tek yapmanız gereken, ilanı bulmaktır. İlan sayfasına gelince üst bölümde “başvur” butonuna tıklanır. Daha sonra özgeçmiş ve önyazı seçilir. Ayrıca firma size,

  1. Net ücret beklenti aralığınızı belirtin,
  2. İngilizce düzeyniz nedir,
  3. Hangi programları kullanabiliyorsunuz,

Sorularını sorar. Bunları yanıtladıktan sonra üst bölümde “başvuruyu tamamla” butonuna tıklanarak, işlem başarıyla bittirilir.

Teklas İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar

Kariyer.net üzerinde uygun bir automation engineer pozisyonu görülmektedir. Kendi sitesinde ise şu ilanlar verilmiştir;

  1. Automation Engineer
  2. Cost Analyst
  3. Project Engineer
  4. Key Account Manager
  5. Teklas USA Production Manager
  6. General Application

Bu ilanlara başvuru, bi hayli kolay biçimde yapılır. Lakin hepsinin tanımları, nitelikleri, görev ve sorumlulukları farklıdır. İlk 4 pozisyon Gebze lokasyonunda görünür. Lakin 5. pozisyon Amerika Birleşik Devletleri, Georgia, Calhoun lokasyonuna sahiptir. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu