Başvurular

Tekirdağ Belediye daimi işçi alımı ilanı (İŞKUR başvurusu) 2022

Tekirdağ Belediye daimi işçi alımı ilanı (İŞKUR başvurusu) 2022, iş başvuruları bölümünde Tekirdağ Belediye daimi işçi alımı ilanı (İŞKUR başvurusu) ile ilgili bilgi aktaracağız. Tekirdağ Belediye daimi işçi alımı ilanı (İŞKUR başvurusu) ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Tekirdağ Belediye daimi işçi alımı ilanı (İŞKUR başvurusu)

Kamu personeli alımları kapsamı içinde İŞKUR aracılığıyla yeni yayımlanan bu ilanda KPSS şartı olmadan ve minimum Lise yahut dengi mezunu bireyler içinden 1 daimi işçi alımı yapılacak. Adaylardan işinde uzman olmaları hususu istenmemiştir. Peki adaylar için istenen diğer şartlar nelerdir, bunları detaylandıralım.

T.C. vatandaşı olması,

Sabıka kaydının bulunmaması,

En az Lise yahut dengi mezunu olması,

Emekli olmamış olması ve son kez bay adayların başvurabileceği ilanda açıklanmıştır.

Başvuru şekli ve istenen belgeler:

İŞKUR aracılığıyla yayına giren ilanın başvuru tarihleri 06 Nisan 2021 tarihinde başlamış olup 15 Nisan 2021 tarihine kadar sürdürmektedir. Tekirdağ ili Kapaklı Belediye Başkanlığı adı altında çalıştırılmak üzere 1 daimi işçi alımı için adaylardan başvuru için yalnızca CV yani Özgeçmiş dilekçesi istenmektedir. Adaylar aracılığıyla bu dilekçenin hazırlanmasından sonra ilanda gösterilen yasin.eski@kapbelas.com mail adresine göndermeleri gerekmektedir.

Başvurusunu bu biçimde tamamlayacak olan adaylara Kapaklı Belediyesi Personel Anonim Şirketi müdürlüğü aracılığıyla iletişime geçilerek 16 Nisan 2021 tarihinde mülakat yapılacaktır. Mülakat adresi ise ilanda İnönü mahallesi Eski Cami caddesi B Blok Mustafa Topuzlu Apartmanı No: 31/ A Kapaklı/Tekirdağ adresinde yapılacaktır.

Öncelikle adayların son 6 ayını Tekirdağ ili Kapaklı beldesinde ikamet etmesi gerekmektedir.

Meslek ve iş için belirleyici bilgiler: Kapaklı Belediyesi Personel Anonim Şirketi nezdinde çalıştırılacak 1 kişilik büro işçisi unvanıdır. Yine kazanan birinin belirli bir zamanliğine değil daimi olarak çalıştırılacağı ilanda açıklanmıştır.

Ayrıca büro işçisinin çalıştırılacağı süre ilanda belirtilmemiştir. Bu husus kurum aracılığıyla belirtilerek kazanacak insana bildirilecektir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu