Müşteri Hizmetleri

Teka Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Teka Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Teka Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Teka Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Teka Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Teka çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Teka müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına ulaşabilirsiniz.

1924 senesinde Almanya’da üretime başlayan Teka markası, evde gereksiniminiz olan birden fazla ürünü üretmektedir. Banyo, mutfak gereçleri, vitrifiye ve endüstriyel kaplar gibi birden fazla hususta üretim yapılmaktadır. Sadece bu ürünler değil ankastre serisi de üretimi sağlanmaktadır. Ocak, fırın, davlumbaz gibi birden fazla ürün üretimi sağlanmaktadır.

Teka banyo ve mutfak gereçleri artık bir dünya markasıdır. Şu anda 3 farklı kıtada 25 fabrika ile üretime devam edilmektedir. Dünya çapında 110 farklı ülkede faaliyet gösteren Teka, müşteri portföyü ile de bi hayli beğeni alan bir marka olduğunu göstermektedir. İlk olarak Avrupa’da üretime başlayan marka Asya ve Amerika’da faaliyetine devam etmektedir.

Teka Çağrı Merkezi Numarası

Teka ürünleri birden fazla farklı satış noktası ile her yerde ulaşılabilir bir markadır. Banyo ve mutfaklardaki musluklar, lavabolar, duş gereçleri ve bunlara benzer daha birden fazla ürün Teka aracılığıyla üretilir. Özellikle yeni yapılan yapılarda yahut tadilata girişilen yapılarda bu tür eşyalara bi hayli ihtiyaç mevcuttur. Çok sayıda musluk ve lavabo ihtiyacı olan evlerde Teka değerinin tercih edilmesi bi hayli kullanışlı olacaktır.

Teka aracılığıyla yürütülen Ar-Ge çalışmaları aracılığıyla her geçen gün yeni ürünler üretimi sağlanmaktadır. Ürünler nasıl daha iyi olabilir diye yapılan çalışmalar neticesinde, üretilen ürünler geliştirilerek aktif üyenin işini kolaylaştıracak biçimde yenilenir. Günlük olarak sürekli olarak kullanılan musluk, evye gibi ürünler bi hayli sık kullanılan ürünlerdir. Bu da sürekli olarak kirlenmesi, yıpranması gibi sorunlara söz konusu olabilir. Bugünlerde artık leke tutmayan, uzun süre dayanan ve son teknolojik olanakları sunan ürünler sunulmaktadır.

Bir bardak su ile kendisini temizleyen fırınlar, Apple ile uyumlu olan akıllı mutfak eşyaları gibi daha birden fazla son teknoloji ürünü kullanıcıya sunulmaktadır. Teka çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Teka ürün çeşitliliği ile hemen her eve giren markalardan biridir. Özellikle mutfak ve banyolar Teka için çalışma alanıdır. Mutfaklardaki fırın, kompakt e buharlı fırınlar, mikrodalgalar, ocak ve davlumbazlar, aspiratör çeşitleri, buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makineleri, ısıtma çekmeceleri, evye, batarya ve daha birden fazla aksesuar Teka mutfak aracılığıyla üretimi sağlanmaktadır.

Aynı zamanda banyolarda kullanılan bataryalar, termostatlar, duş koleksiyonları, proje sistemleri ve diğer banyo malzemeleri ürün portföyüne dahildir. Böylelikle evlerinizde gereksiniminiz olan beyaz eşyalar ve diğer ürünlere Teka değeri ile varabilirsiniz.

Teka Müşteri Hizmetleri Numarası

Teka yalnızca eşyaların satışı aşamasında değil, satış sonrası danışmanlık aşamasında da takdir edilen bir markadır. Teka servis ve garanti hizmetleri ile ürünlerinde oluşan arıza ve sorunlara sahip çıkmaktadır.

Teka çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası bilgisi bulunmaktadır. Bu 444’lü çağrı merkezi telefon numiçinden Teka ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilir yaşamış olduğunuz sorunlarla alakalı görüşme uygulayabilirsiniz. Ayrıca yorumları bölümünden Teka ile ilgiliki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Teka Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 78 56

Arama Kelimeleri: teka çağrı merkezi, teka iletişim, teka müşteri hizmetleri, teka müşteri hizmetleri numarası, teka telefon numarası, teka irtibat tel, teka şikayet, teka şikayet var, teka mail adresi, teka çağrı merkezi numarası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu