Başvurular

TEİAŞ personel alımı 5 şehre yapacak 2022

TEİAŞ işçi alımı 5 şehre yapacak 2022, iş başvuruları bölümünde TEİAŞ işçi alımı 5 şehre yapacak ile ilgili bilgi aktaracağız. TEİAŞ işçi alımı 5 şehre yapacak ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

TEİAŞ işçi alımı 5 şehre yapacak

TEİAŞ PERSONEL ALIMI

Türkiye Elektrik İletim A.Ş. işçi alımı için ilana çıktı. İlana göre İstanbul, Isparta, Kayseri, Erzurum ve Konya şehirlerine alım yapılacak. TEİAŞ sürekli olarak işçi alımı detayları ve kılavuzları şöyle sunuldu.

İşyeri, ili, unvanı ve sayısı aşağıda belirtilmiş olup işgücü talebine başvuru yapmak isteyenlerin Türkiye İş Kurumu’nun web sayfasında 01 Mart 2021 tarihinde yayımlanacak ilanı takip etmesi ve başvurusunu gösterilen sürede Türkiye İş Kurumu’na yapması gerekmektedir.

turkiye-elektrik-iletisim-as.jpg

ISPARTA, İSTANBUL, KAYSERİ VE ERZURUM 4 KİŞİ ŞARTLARI

Lise ve dengi okul mezunu olmak. Askerlikle ilişiği olmamak (Yapmış olmak, tecilli yahut muaf olmak). İlgili Yönetmeliğin 4.maddesinde gösterilen şartları taşımak. Öncelik hakkına elde ederek başvuran adaylar için öncelik durumunu gösterir belge. Eski hükümlü yahut terörle karşılaşmada malul sayılmayacak biçimde yaralanan olduğunu belgelendirmek.

KONYA VE KAYSERİ 2 KİŞİ ŞARTLARI

Lise ve dengi okul mezunu olmak. Engelli Sağlık Kurulu Raporu ile minimum %40 engeli olduğunu belgelendirmek. İlgili Yönetmeliğin 4.maddesinde gösterilen şartları taşımak. Öncelik hakkına elde ederek başvuran adaylar için öncelik durumunu gösterir belge olması gerekmektedir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu