Başvurular

Tedi Mağazaları Açılış ve Kapanış Saatleri

Tedi Mağazaları Açılış ve Kapanış Saatleri, kamu ve özel başvuru bölümümüzde Tedi Mağazaları Açılış ve Kapanış Saatleri nasıl yapılır bilgi verelim istedik. Tedi Mağazaları Açılış ve Kapanış Saatleri ile alakalı bilgiler yazımızın içinde.. 

Tedi Mağazaları Açılış ve Kapanış Saatleri

Tedi Saat Kaçta Açılıyor, Kaçta Kapanıyor?

Tedi Discount Tekstil Mağazacılık AŞ, 2007 senesinde kurulmuş olan, tüketicilerin tekstil, züccaciye, aksesuar, kozmetik gibi ihtaçlarını karşılayan bir mağazalar zinciridir. Tedi mağazalarında; bayan, bay, bebek, çocuk, genç, spor, çorap, aksesuar, kozmetik, iç giyim ve diğer ürünlerin (züccaciye, ev tekstli, oyuncak, kırtasiye vb) satışları yapılmaktadır. Peki Tedi mağazaları sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? Tedi mağazalarının çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı yazımız devamında geniş bir şekilde olarak verdik.

Tedi Açılış ve Kapanış Saati 2021

Tedi tekstil mağazaları hafta içi sabah saat 10:30’da açılır ve akşam 20:30’da kapanır. Tedi mağazaları hafta sonunda ise saat 10:00’da açılır ve akşam saat 21:00’de kapanır. Tedi çalışma saatleri aşağıda tablo halinde verilmiştir.

Tedi MağazalarıAçılış SaatiKapanış Saati
Hafta İçi10:3020:30
Hafta Sonu10:0021:00

Tedi Mağazaları Saat Kaçta Açılıyor : Tedi şubeleri hafta içi 10:30’da ve hafta sonu 10:00’da açılmakta ve müşteri kabul etmektedir.

Tedi Mağazaları Saat Kaçta Kapanıyor : Tedi şubeleri hafta içi saat 20:30’da ve hafta sonu saat 21:00’de kapanır ve hizmet vermemektedir.

Tedi Mağazaları Hafta Sonu, Pazar Açık Mı / Çalışıyor Mu : Tedi şubeleri, cumartesi ve pazar günleri yani hafta sonu da hizmet vermektedir.

Tedi Bayramda Açık Mı / Kapalı Mı : Tedi şubeleri arefe gününde açıktır fakat Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda kapalıdır. Ayrıca 1 Ocak, 1 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos, 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde ise açıktır.

Bu makalemizde Tedi mağazalarının çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saati ile ilgili geniş bir şekilde bilgiler verdik. Konu ile ilgili merak ettiklerinizi bizlere iletebilirsiniz ve bunun bunun yanında kurumun çağrı merkezi telefon numarası olan “0212 244 30 00” üzerinden dile getirebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu