Bilgi Arşivi

Tedi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Tedi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Tedi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Tedi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Tedi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Tedi ’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Tedi bünyesine dahil olup Tedi’ye iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. Tedi işçi alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda Tedi’nin açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

200 senesinin haziran ayında kurularak müşteriler ile buluşmaya başlayan Tedi, indirim mağazacılığı konsepti ile hizmet vermektedir. Normal mağazalardan farklı olarak yüksek indirimli ürünleri piyasaya sürer. Tedi, genelde tüketicilerin günlük olarak ihtiyaç duyabilecekleri gıda dışı gereksinimlerini karşılamaktadır.

Kadın, erkek, çocuk ve genç ürünlerinin bunun yanında her türlü aksesuar, kozmetik ve tekstil ürünlerinin de satışını gerçekleştirir. Tedi, genelde Marmara bölgesinde yoğun olarak bulunsa da Türkiye’nin büyük illerinden Antalya ve İzmir’de de mağazaları bulunmaktadır Ülkemizde denenmemiş bir konsept anlayışı ile büyümesini sürdüren Tedi, alanında önder bir indirim marketidir.

Tedi İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuTedi İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Tedi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Birçok değişik kanaldan işçi alımı gerçekleştiren Tedi, büyümeye olan arzusunu göstermektedir. Kariyer portallarının yanında resmî web adresinden de kariyer fırsatları sağlamaktadır. Tedi iş ilanlarını kariyer.net ve tr.indeed.com adresleri üzerinden yayımlamaktadır.

Tedi’ye iş başvurusunda bulunmak için yapmanız gereken yukarıdaki kariyer portallarına giderek bir üyelik oluşturmak yahut mevcut kullanıcı hesabıniz ile giriş yapmak. Girişinizi bitirdiktan sonra güncel bilgi ve tecrübelerinizi içeren bir CV yüklemelisiniz. Yükleme gerçekleştikten sonra dilediğiniz iş ilanını görüntüleyebilir ve başvuruda bulunabilirsiniz.

Tedi, bunun bunun yanında resmî web adresi olan tedi.com.tr adresinden de işçi alımı gerçekleştirmektedir. Siteye giriş sağladıktan sonra sitenin alt bölümünde bulunan Tedi’de Kariyer butonuna tıklayarak Tedi’ye başvuru formu gönderebilirsiniz.

Dilerseniz aşağıdaki linklerden de kariyer portallarında bulunan ilanları görüntüleyebilir ve sitelere giderek zaman kaybetmekten kurtulabilirsiniz.

Tedi İş İlanları

Çeşitli kariyer portallarının yanında resmî web sitesi üzerinden de başvuru formu kabullenerek personele ne kadar ihtiyacı olduğunu gösteren Tedi, günümüzün git gide artan markalarından. 2007 senesinde kurulmasına rağmen kısa bir sürede kurumsal bir kimlik kazanan Tedi, bu kimlik altında çalışanlarına çeşitli avantajlar sağlıyor.

NoPozisyonlarLokasyon
1Sevkiyat Şoförüİstanbul(Asya)
2Mağaza Satış Danışmanıİstanbul(Avr.)
3Bilgi İşlem Destek Mühendisiİstanbul(Avr.)
4Mağaza Satış Danışmanı ZonguldakZonguldak
5Mağaza Geliştirme Müdürüİstanbul (Tümü) +2 il daha
6Envanter Personeliİstanbul(Asya)
7Sistem Analist Uzman Yardımcısıİstanbul(Avr.)
8Envanter PersoneliKocaeli
9Mağaza Satış Danışmanıİzmir
10Mağaza Satış Danışmanıİzmir
11Mağaza Satış Danışmanıİzmir

Tedi iş başvuru formuna ulaşmak için tıklayın.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu