Başvurular

TEDAŞ Personel alımı 2021 başvuru

TEDAŞ Personel alımı 2021 başvuru, kamu ve özel iş başvuruları bölümümüzde TEİAŞ İş Başvurusu-İş İlanları ile ilgili detay vermek istedik.. TEİAŞ İş Başvurusu-İş İlanları ile alakalı ayrıntıları makalemizde bulacaksınız.

TEDAŞ Personel alımı 2021 başvuru

TEİAŞ-iş-başvurusu-personel-alımı

TEİAŞ iş başvurusu nasıl yapılır, TEİAŞ işçi alımı 2021, TEİAŞ işçi aşımı yapıyor mu ? TEİAŞ Türkiye’nin elektrik üretimi ve son kullanıcı olan vatandaşlara iletimi işini üstlenen firmadır. TEİAŞ Türkiye genelinde hemen hemen 8000 insana istihdam sağlamaktadır. Firma yılı belli dönemlerinde toplu işçi alımı yapmaktadır. Bizde bu makalemizde TEİAŞ işçi alımı, işçi alımı ve iş ilanları ile ilgili bilgiler aktaracağız.

TEİAŞ İş Başvurusu ve Çalışma şartları 2021

TEİAŞ işçi alımı yaptığında bu işçiler 657 sayılı kanunda devlet memuru statüsünde olurlar. Firmada 2 türlü çalışan bulunmaktadır biri teknik personel diğeri ise idari personeldir. Teknik personeller Teknisyen, tekniker ve mühendislerden buluşmaktedir. Bu statüde çalışan işçiler gerektiğinde hafta sonu da çalışmaktadır. Bazı durumlarda şehir dışına gitmek zorunda kalabilirler. Şehir dışında çalışma yahut hafta sonu mesaisi gibi durumlar ekstra ücrete tabii tutulur. TEİAŞ idari birim personelleri ise genelde hafta sonu yahut hafta içi mesaisine kalmazlar.

TEİAŞ İş Başvurusu Nasıl Yapılır ?

TEİAŞ iş başvurusu e-devleti İŞKUR ve ALO 177 hattı üzerinden yapılmaktadır. TEİAŞ iş başvurusunda bulunmak için il yahut ilçe işkur şubesine gidebilir, e-devlet üzerinden başvurunuzu yapabilir yahut ALO 177 hattını arayarak iş başvurusu talebinizi iletebilirsiniz.

TEİAŞ personelleri memur statüsünde oldukları için KPPS puanına göre işe alım yapılacaktır. TEİAŞ işçi alımı yahut memur alımı yapacağında resmi internet sitesi üzerinden ilanları yayınlamaktadır bunları https://www.teias.gov.tr/tr-TR/haberler/announce buradan takip edebilirsiniz.

TEİAŞ İş Başvuruları Ne Zaman ?

TEİAŞ işçi aşımı yapıldığını dile getirdikten sonra başvuru yapmayı düşünen vatandaşların en fazla merak ettikleri konu ise başvuruların ne zaman başlayacağı oldu, Yapılan açıklamaya göre 16 ağustos tarihinde ekranlara gelecek olan başvurular 20 ağustos 2021 tarihinde son bulacaktır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu