Bilgi Arşivi

Tedaş İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022

Tedaş İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel, iş başvuruları kategorimizde Tedaş İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Tedaş İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Tedaş İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel

Tedaş’ta çalışmak isteyenlere müjde! Tedaş iş ilanları, iş başvurusu, Tedaş işçi alımı haberleri makalemizde.

Tedaş yani Türkiye Elektrik Dağıtım A.Ş. 1970 senesinde faaliyetlerine başlamış olup, Türkiye’de elektrik enerjisi sevkiyat ve satış işlerinden sorumlu olan bir devlet kuruluşudur. Tedaş, 21 bölgeye elektrik enerjisi hizmeti vermektedir.

Tedaş İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuTedaş İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Tedaş Güncel İş İlanları

Tedaş personel alımları, süregelen ihtiyaçlar ışığında belirli zamanlarda çok fazla yapılmaktadır. Tedaş iş başvuruları, İşkur ve internet üzerinde bulunan iş ilanı başvuru siteleri aracılığıyla rahatlıkla yapılabilmektedir.

Tedaş’ta çalışmanın tek yolu, şirketin insan kaynakları departmanının paylaşımı yaptığı alakalı ilanlara başvurmak suretiyle olmaktadır. Yayınlanan bu ilanlara eleman aranan bölümün niteliklerine göre ilkokul mezunu, lise mezunu, ön lisans ve lisans üniversite mezunu birden fazla sayıda aday başvurabilmektedir.

Tedaş İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Tedaş iş başvuruları İşkur’un internet sitesi üzerinden veya her şehirde bulunan İşkur ofislerinden yapılabilmektedir. İşkur’un internet sitesinden başvuruları yapabilmek için siteye kayıt olmak yeterli olmaktadır. Ayrıca İşkur’un sitesine E-Devlet üzerinden de rahatlıkla ulaşılabilmektedir.

Tedaş adı altında çalışmak isteyen personel adayları, yine internet üzerinde bulunan birden fazla iş ilanları sitelerinden de başvuruda bulunabilmektedirler. Bu yolla Tedaş iş ilanlarına başvurmak için ilk kez, alakalı sitelere kullanıcı adı ve tespit edilen bir şifre ile giriş yapmak gerekmektedir.

Bundan sonra alakalı sitenin iş ilanları kısmını gidilerek iş başvuruları yapılabilmektedir. Bu başvuruları inceleyen Tedaş insan kaynakları departmanı, gönderilen ilana bağlı olarak ve adayların sahip oldukları niteliklere göre personel adaylarına geri dönüş yapmaktadır.

Tedaş İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar

Tedaş iş başvurularında istenen pozisyonlar şu biçimde olmaktadır;

 1. Tedaş Engelli İşçi alımı
 2. Tedaş Ön Lisans Mezunu İşçi alımı
 3. Tedaş Müfettiş alımı
 4. Tedaş Müfettiş Yardımcısı alımı
 5. Tedaş Elektrik Teknik Personeli alımı
 6. Tedaş Tesis Kontrol Mühendisi alımı
 7. Tedaş Elektrik Mühendisi alımı
 8. Tedaş Şebeke Bakım Ekip Lideri alımı
 9. Tedaş İnsan Kaynakları Personeli alımı
 10. Tedaş Bilgisayar Mühendisi alımı
 11. Tedaş Şehir ve Bölge Plancısı Personeli alımı

Tedaş adı altında genelde mühendislik, üretim, imalat, teknik, bakım, onarım ve satış alanlarında işçi alımı sıklıklı olmaktadır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu