Bilgi Arşivi

TEB İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022

TEB İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel, iş başvuruları kategorimizde TEB İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. TEB İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

TEB İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel

TEB’te çalışmak isteyenlere müjde! TEB iş ilanları, iş başvurusu, TEB işçi alımı haberleri makalemizde.

Açılımı Türkiye Ekonomi Bankası olarak anılan TEB Bankasının merkezi İstanbul’dur. Lakin bu bankanın ilk kuruluş yeri İzmit’tir.

1927 senesinde kurulan bu bankanın ilk faaliyete geçtiği zamanlarda adı, Kocaeli Halk Bankası T.A.Ş olarak bilinmekteydi. Lakin 1982 senesinden sonra adı değişmiş ve TEB olarak bilinmeye başlamıştır.

Türkiye’nin en iyi mevduat bankları içinde da yerini alan Türkiye Ekonomi Bankası’nın üst kuruluşları; TEB Holding ve BNP Paribas’dır. Bankanın yan kuruluşları ise; TEB Faktoring ve TEB Yatırım Menkul değerler olarak bilinmektedir.

1 Eylül 2013 tarihinde bankanın CEO unvanını alan Ümit Leblebici ise; hala şimdilerde bu görevini sürdürmeye sürdürmektedir.

TEB Güncel İş İlanları

TEB bankasının iş ilanlarını kariyer.net sitesinde detaylı bir biçimde görüntülemeniz olabilecek olacaktır. Bu site üzerinden başvurularınızı rahatlıkla yapabilirsiniz.

Lakin siz başvurunuzu ülkeler arası yapmak istiyorsanız da TEB bankasının kendi web sitesine cv gönderebilirsiniz.

TEB bankasında binlerce çalışanın olması, çalışanların birbirleriyle yardımlaşmasına ve birbirleriyle uyum içinde çalışmasına da büyük ölçüde katkı sağlamış bir faktördür.

Siz de TEB ailesine katılmak ve çalışanlara sunulan imkanlardan yararlanmak istiyorsanız, başvurunuzu bi hayli hızlı bir biçimde yapabilirsiniz.

TEB İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

TEB bankasına başvuruda bulunmak istiyorsanız, cv belgenizin olması şarttır. Aksi takdirde başvurunuzun değerlendirilmesi olabilecek olmayacaktır.

Belgenizi gönderdiyseniz, yetkililer pozisyona uygun olup olmadığınızı inceleyecek ve uygun görülmeniz halinde size haber vereceklerdir.

TEB bankası başvurularını bi hayli hızlı bir biçimde yayınlayıp, yine bi hayli hızlı bir biçimde yayından kaldırılmaktadır. Bunun nedeni ise; bir çok insan aracılığıyla bankaya iş başvurusu yapılmasıdır.

Bu nedenle başvuruları iyi takip etmeniz ve yayına girdiği an ilk başvuran bireylerden biri olmanız sizin şansınızın artmasına katkı yarayacaktır.

TEB İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar

Her yıl binlerce başvuru almayı başaran TEB bankasında başvuru yapabileceğiniz pozisyonlar da şu biçimde sıralanmıştır;

  • Finans (İşletme bölümü mezunu)
  • Satış
  • Bilgi İşlem (Bankacılık ve Sigortacılık (MYO) mezunu)
  • Genel Başvurular
  • Satış (Maliye Mezunu)
  • Pazarlama (Kamu yönetimi mezunu)
  • Operasyon (İktisat bölümü mezunu)
  • Diğer departmanlarına başvuruda bulunmanız olabilecekdür.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu