Bilgi Arşivi

TEB Çay ve Temizlik Görevlisi Alımı Güncel 2022

TEB Çay ve Temizlik Görevlisi Alımı Güncel, iş başvuruları kategorimizde TEB Çay ve Temizlik Görevlisi Alımı Güncel başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. TEB Çay ve Temizlik Görevlisi Alımı Güncel ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

TEB Çay ve Temizlik Görevlisi Alımı Güncel

TEB’de çalışmak isteyenlere müjde! TEB iş ilanları, iş başvurusu ve işçi alımı haberleri isilanlari365.com’da! TEB çay ve temizlik görevlisi alımı yapacak.

Türkiye geneli Bankalarda üyelerine daha kaliteli hizmet vermek için şubelerinde çay ve temizlik işleri için personel ve eleman alımı yapıyor.

Şubelerine gelip bireysel banka işlemleri için bekleyen müşterilerini ağırlamak ve kaliteli hizmet vermeye odaklanan örnek bankaları makalemizde bulacaksınız. Temizlik iş ilanlarını veren bankaları sizin için derlediğimiz listemizde bulacaksınız.

TEB yahut Türkiye Ekonomi Bankası ülkemizde hizmet veren özel bir mevduat bankasıdır. Kocaeli Halk Bankası adı ile 1927 senesinde İstanbul’da kurulan TEB, 1982 senesinde ise şimdiki adını almıştır. Dünya’nın ileri gelen bankaları ile anlaşmaları bulunan TEB, ülkemiz genelinde 71 şehirde 471 şube ve 1700’den fazla ATM ile hizmet vermeye sürdürmektedir.

TEB Bankası Çay ve Temizlik Görevlisi AlımıTEB Bankası Çay ve Temizlik Görevlisi Alımı

TEB Temizlikçi İş İlanları

Faaliyet gösterdiği şehirlerde bulunan şube ver merkezlerin genel temizliği amacı ile temizlik personeli alımı gerçekleştirecek olan TEB, işe alımları resmî sitesi üzerinden yapmaktadır. Müşteri ve çalışanlarına daha hijyenik bir ortam sağlamak ile görevli olacak temizlik personeli bunun yanı sıra şubenin genel düzenin de sorumlu olacak.

TEB Çaycı Alımı

Mesai saatler içinde şubeleri ziyaret eden konuklara daha kaliteli bir hizmet vermek amacı ile TEB, servis elemanı alımı yapıyor. Şubeye gelen konuklara ve şubede çalışan çalışanlara çeşitli ikramların servisinden sorumlu olacak servis elemanları bunun yanı sıra bulundukları çay ocaklarının da sorumlusu olacak.

TEB Çay ve Temizlik Görevlisi İş Başvurusu

Siz de güncel bir özgeçmiş yardımı ile aşağıda bulunan linke tıklayarak TEB adı altında servis yahut temizlik elemanı olarak çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Başvuru için tıklayınız.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu