Başvurular

Tchibo Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Tchibo Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri, kamu ve özel başvuru bölümümüzde Tchibo Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri nasıl yapılır bilgi verelim istedik. Tchibo Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri ile alakalı bilgiler yazımızın içinde.. 

Tchibo Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Başarı öyküsü Hamburg’da  posta ile yanında pratik kavanozlarla veya mutfak bezleri ile kahve gönderimiyle başladı. Almanya’da Tchibo en fazla içilen marka oldu. Zamanla ev, dekorasyon, moda ve spor koleksiyonlarıyla büyüdü. 1.000’den fazla mağazası olan Tchibo’nun ilk mağazası, 1955 senesinde Hamburg’da açıldı. Tchibo, -her zaman farklı, her zaman yeni sloganıyla sevenlerine her hafta yeni bir koleksiyon sunuyor. Tchibo, 1949’dan beri ilham verir. Bu makalemizde Tchibo Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri ile ilgili sizleri bilgilendireceğiz.

Tchibo Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri 2021

Tchibo mağazaları genel itibariyle sabah saat 10:00’da açılmakta ve akşam saat 22:00’de kapanmaktadır. Lakin bazı mağazalarının çalışma saatleri değişiklik gösterebilmektedir. Tchibo, hafta içi ve hafta sonu yani haftanın 7 günü hizmet vermektedir. Tchibo mağazaları özel durumlar dışında (pandemik )genel itibariyle sabah saat 10:00’da açılmakta ve akşam saat 22:00’de kapanmaktadır.

Tchibo Saat Kaçta Açılıyor : Tchibo mağazaları genelde saat 10:00’da açılsa da, farklı semtlerdeki (AVM) mağazalarının açılış saati değişiklik gösterebilmektedir.

Tchibo Saat Kaçta Kapanıyor? : Genel itibariyle 22:00’de kapanmaktadır. Lakin bazı işlek yerlerde bu kapanış saati pandemi öncesinde gece 02:00’yi bulabiliyordu.

Tchibo Hafta Sonu Açık Mı ?: Tchibo hafta sonlarında da yine aynı hafta içinde olduğu gibi normal mesai saatleri içinde hizmet vermektedir.

Bayramda Açık Mı? : Tchibo, Ramazan Bayramı, Kurban Bayramı gibi dini bayramlar ile 1 Ocak, 1 Mayıs, 23 Nisan, 19 Mayıs, 23 Ekim, 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde de açık durumda bulunmaktadır.

Tchibo Gece Açık Mı : Pandemi öncesinde bazı şubeler 24 saat açıktı, sabaha kadar açık durumda tutulabiliyordu. Bu şubeleri de yine yukarıda vermiş olduğumuz arama bağlantısından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Tchibo mağazalarının sosyal platform hesaplarını da takip ederek, indirim fırsatlarından da faydalanabilirsiniz. Her kategoriye uygun ürün çeşitliliğine sahiptir. Ayrıca online e-bülten aboneliği aracılığıyla de güncel kampanyalardan haberdar olunabilmektedir.

Lakin bazı mağazalarının çalışma saatleri değişiklik gösterebilmektedir. Bu nedenten dolayı hangi mağazanın saat kaçta açıldığını yahut kaçta kapandığını öğrenmek istiyorsanız BURADAN Tchibo resmi internet adresi üzerinde bulunan mağazalarım kısmına giriş yapmamız gerekmektedir. Arama bölümüne yani “konum girin” kısmına istediğiniz mağazayı yazdığınız takdirde alakalı mağazanın açılış ve kapanış saatleri ile ilgili geniş bir şekilde bilgi elde edebilirsiniz. Tchibo, hafta içi ve hafta sonu yani haftanın 7 günü hizmet vermektedir. Tchibo’nun en popüler ürünleri içinde lezzetli kahveleride bulunmaktadır.

      Ek İş İlanları      

      Gloria Jean’s Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri       

      Kamu İş İlanları       

      Özel Sektör İş İlanları      

      Akademik Personel Alımı      

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu