Müşteri Hizmetleri

Tchibo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tchibo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Tchibo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Tchibo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Tchibo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tchibo çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Tchibo müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Tchibo şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Tchibo müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Alman asıllı olan Tchibo 1949 senesinde Hamburg’da kurulmuş ve ismini sahiplerinin soy adlarının birleşiminden almıştır. Dünyada Starbucks ile birlikte en eski ve en büyük kahve üreticilerinden biridir. 2005 senesinde Türkiye’de açılmış olan Tchibo alışveriş yaparken eşsiz kahve kokusuyla sizi çeken ve alışveriş içinde kahve içme olanağı sağlayan konseptiyle sizlere hizmet vermektedir. Tchibo kahvesini evinde içmek isteyenler için de makineleri ve kahve çekirdeği satın alma olanağınız mevcuttur. Tchibo kadın, erkek ve çocuklar için spor, iç giyim, pijama, ev, yaşam, mobilya, mutfak, sofra, banyo, kahve ve makine satışları yapmaktadır.

Tchibo Çağrı Merkezi Numarası

Kahve deyince akla gelen en mühim markalardan birisi olan Tchibo, her gün gittikçe artan müşterilerini bünyesinde barındırmaktadır. Sadece kahve değil; elektronik cihazlar, aksesuarlar, kadın giyim, erkek giyim, çocuk giyim, hobi malzemelerine de yer vermektedir. Kaliteli ürünleri ile üyelerine hizmet veren Tchibo, müşteri tatminiyetine de önem vermektedir. Herhangi olumsuz bir durum meydana geldiği zaman Tchibo çağrı merkezi numarası kullanılabilmektedir. Bu çağrı merkezi numarası kullanılarak müşteriler aracılığıyla öneri, şikayet veya herhangi bir sorun dile getirilebilmektedir.

Tchibo Müşteri Hizmetleri Numarası

Tchibo, gerek internet sitesi gerekse birden fazla mağazası ile üyelerine hizmet vermektedir. Kaliteli ürünlerini en iyi biçimde üyelerine ulaştırmak için bir çok elemanı ile çalışmaktadır. Bu elemanlardan bir kısmı müşteri hizmetlerinde Tchibo üyelerine yardımcı olmaktadır. Sipariş, ödeme, kargo ve teslimat, iade ve değişim veya kupon ve indirimlerle alakalı bilgi almak için 444 2 826 çağrı merkezi numarasını arayabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz poblemlerinıza en kısa bir sürede çözüm yolu sunacaktır. Saydığımız bu konuların dışında kalan, Tchibo markamıza dair her türlü bilgiyi müşteri hizmetlerimizden öğrenebilirsiniz.

Tchibo Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Kadın, erkek ve çocuk giyim ve aksesuarlarından elektronik eşyalara, spor ve iç giyimden ev yaşamına dair kaliteli birden fazla ürünü sizinle buluşturmaktayız. Tchibo olarak en modern ürünlerimizi kalite ile harmanlayıp sizlerin tatminiyetine paylaşıyoruz. Tchibo müşteri hizmetlerini hafta içi veya hafta sonu fark etmeksizin arayabilir ve müşteri temsilcilerimiz ile görüşmede bulunabilirsiniz. Bu görüşmeleri yapabileceğiniz saatler ise her gün 09.00 ile 19.00 arasıdır. Müşteri hizmetlerine direk bağlanmak için ilk olarak yukarıda dile getirdiğimiz müşteri hizmetleri numaramızı aramanız gerekmektedir. Daha sonra sesli mesaj devreye girdikten sonra  “2” tuşuna basarak goğrudan müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.

Tchibo Şikayet Hattı

Tchibo müşteri olan herkes herhangi bir sorun ile karşı karşıya geldiğında bize ulaşabilir. Yardımcı olabileceğimiz konular içinde kırık veya hasarlı ürün, ürün kullanımı ile ilgili destek, tamirat, yedek parça desteği gibi konular bulunmaktadır. Bunun için yukarıda dile getirdiğimiz numarayı aramanız gerekmektedir. Bunun dışında www.tchibo.com.tr internet adresine giriş yaparak burada yazılı bulunan servis@tchibo.com.tr mail adresine şikayetinizi iletebilirsiniz.

Tchibo cağrı merkezi telefon numarasıyla merak ettiklerinizi, soru ve poblemlerinızı çözmek için müşteri temsilcilerine varabilirsiniz.

Tchibo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 28 26

Telefonla sipariş vermek için haftanın 7 günü 09:00 – 19:00 saatleri içinde 444 2 826 numaralı telefondan varabilirsiniz.

Sanal ortamda Tchibo yetkilileri ile iletişime geçmek için aşağıda vermiş olduğumuz formu kullanabilirsiniz.

Tchibo İletişim Formu

Arama Kelimeleri: tchibo iletişim bilgileri, tchibo telefon no, tchibo irtibat tel, tchibo canlı destek, tchibo müşteri temsilcisi, tchibo şikayet hattı, tchibo müşteri hizmetleri, tchibo müşteri hizmetleri numarası, tchibo çağrı merkezi numarası, tchibo iletişim numarası, tchibo çağrı merkezi, tchibo müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu