Bilgi Arşivi

Tavuk Dünyası İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Tavuk Dünyası İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Tavuk Dünyası İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Tavuk Dünyası İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Tavuk Dünyası İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Tavuk Dünyası’nda çalışmak isteyen adaylara müjde. Tavuk Dünyası bünyesine dahil olup Tavuk Dünyası’na iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. Tavuk Dünyası işçi alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda Tavuk Dünyası’nın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Gizli reçeteleri ve eşsiz sosları ile 2012 senesinde yolculuğa başlayan Tavuk Dünyası,  Açılışının 5. senesinde 43’ten fazla şehirde 180’in üzerinde lezzet noktasına ulaşmıştır.

Yılda 15 milyonu aşan ziyaretçilerine,  2.000’den fazla personeli ile hizmet veren Tavuk Dünyası, git gide artan büyüme hedefleri ışığında restoran sayısını 200’e ve çalışan sayısını 3.000’in üzerine çıkartmayı arzulamaktadır.

Son 3 senedir art arda en bi hayli hızlı büyüme gösteren 100 şirket içinde bulunan Tavuk Dünyası bu hedeflerini gerçekleştirmek için emin adımlarla yol almaktadır. Güncel olarak Türkiye’nin en büyük 5 restoran zincirinden birisi olan Tavuk Dünyası, ileriki senelerde marka olarak kendini ilk 3’te görüyor.

Tavuk Dünyası İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuTavuk Dünyası İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Tavuk Dünyası Başvurusu Nasıl Yapılır?

Çok kısa sürelerde yüksek büyüme sayıları yakalayan Tavuk Dünyası, bu gelişmesini en büyük sermayesi olan çalışanlarına borçlu. Bu bağlamda hız kesmeden işçi alımına devam eden Tavuk Dünyası, iş ilanlarını kariyer.net adresi üzerinden yayımlamaktadır.

Ülkemizin en ileri gelen kariyer portalı olan kariyer.net adresinden Tavuk Dünyası’nın tüm ilanlarını görebilir ve dilediğinize iş başvurusu uygulayabilirsiniz.

Kariyer.net adresinden Tavuk Dünyası’nın iş ilanlarına başvuruda bulunmak için bir kullanıcı hesabınizin olması şart. Bu bağlamda eğer kullanıcı hesabıniz yoksa yeni bir hesap oluşturmanız gerekiyor.

Bunun için sitenin sağ üst bölümünde bulunan Üye Girişi butonunu kullanabilirsiniz. Üyelik işlemlerinizi bitirdiktan sonra arama kutusuna Tavuk Dünyası yazarak güncel tüm iş ilanlarına varabilirsiniz.

Kariyer.net adresi üzerinden yapacağınız başvuru işlemlerinde güncel bir özgeçmiş kullanmanız gerekiyor.

Dilerseniz aşağıdaki linklerden de iş ilanlarını gözlemleyebilirsiniz.

Tavuk Dünyası İlanları

Stajyer dahil birden fazla alanda alım gerçekleştiren Tavuk Dünyası, sahip olduğu büyüme hedefleri ışığında ihtiyaç duyduğu pozisyonlarda iş ilanı yayımlamakta. Siz de bu ilanları güncel olarak yakalamak için sitemizi kullanabilirsiniz.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 IT Stajyeri İstanbul(Asya)
2 Muhasebe Stajyeri İstanbul(Asya)

Tavuk Dünyası iş başvuru formuna ulaşmak için tıklayın.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu