Müşteri Hizmetleri

Tavuk Dünyası Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tavuk Dünyası Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Tavuk Dünyası Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Tavuk Dünyası Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Tavuk Dünyası Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tavuk Dünyası

2003 senesinden şimdiye kadar yalnızca tavuk lezzetleri alanında hizmet veren Tavuk Dünyası bu alanda adını ülkemize de duyurmayı başarmıştır. Türk insanının damak tadını derinlemesine araştıran bu firma uzun Ar-Ge çalışmalarının ardından kurulmuştur. 2012 senesinde Franchise vermeye başlayan Tavuk Dünyası şimdi ise ülkemizin çeşitli yerlerindeki şubeleri ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Sağlıklı Ürünler

Tavuk Dünyası’nın önem verdiği konuların başında sağlıklı beslenme gelmektedir. Bu bağlamda ürünlerin tedarik edilmesinden pişirilmesine kadar geçen süreç içinde bi hayli hassas bir biçimde çalışmalarını yürütmekte ve denetimlerini de layıkıyla yapmaktadırlar.

Aynı hassasiyeti soslar üzerinde de gösteren firma böylelikle ortaya hem lezzetli hem de sağlıklı ürünler çıkarmaktadır. Ayrıca tavuk ürünleri şoklanmadan gizlendiği için de çözülüp tekrar donmaları söz konusu olmamaktadır. Bu da hem sağlık hem de lezzet yönünden son derece isabetli olmaktadır.

Sağlık hususunda bi hayli hassas davranan bu firma konserve ürünlerden de kaçınmakta ve taze sebzeler ile baharatlar kullanmaktadır.

Helal Kesim

Tavuk Dünyası ürünlerinin sağlıklı bir biçimde tedarik edildiğini sizlere yukarıda açıklamıştık. Bunun yanında İslami konulara da özen gösteren firma tavukların kesiminin de helal olmasına dikkat etmektedir. Helal bir biçimde kesilmiş ve hijyenik koşullarda saklanmış tavukların pişirilmesinde de özen gösteren firma pişirimde kullanılan tavayı yıkamadan ikinci defa kullanmamaktadır. Üstelik bu pişirimler sizlerin gözleri önünde gerçekleştiği için emin olmanız da sağlanmaktadır.

Kesilen tavukların beslenmesine ve yetiştirilmesine de dikkat eden firma tavukların sağlıklı bir biçimde büyümesini elde etmektedir. Bu bağlamda organik olmayan yemlerden kaçınılmakta ve tavukların hareketli bir biçimde büyümeleri sağlanmaktadır.

Yurtdışı Yatırımları

Firmanın hem yurtiçinde hem de yurtdışında bi hayli faal olduğunu rahatlıkla ifade edebiliriz. Bunun bunun yanında Türkiye dışında Almanya, Hollanda, Rusya ve Çin ülkelerinde de şubeleri bulunmaktadır. Her bir şubesini sıkı bir biçimde denetleyen bu firma katı kurallar ile müşterilerin her yerde aynı lezzeti almasını sağlamaktadır.

Türkiye genelinde ise şirketin toplam 119 şubesinin bulunduğunu söylemekte yarar var. Bu şubeler içinde ağırlık İstanbul’da olsa da bir çok ilimizde bulunduğunu da söylememiz gerek. Sizler de tavuk seven birisi iseniz hem sağlıklı hem de hazır beslenmek için Tavuk Dünyası şifrketinı tercih edebilirsiniz. Hem damak tadınız için son derece uygun olacak bu firma bunun yanı sıra da sağlığınızın dostu olacaktır.

Fiyatlar noktasına da değinecek olursak fiyat aralıkların hiç de uçuk olmadığını ifade edebiliriz. bundan dolayı gönül rahatlığıyla menülerden sipariş verebilirsiniz.

Tavuk Dünyası’nın Genel Müdürlüğü’nün telefon numarası, faks numarası, mail adresi ve adres bilgileri bulunmaktadır. Ayrıca şikayet ve öneri formu bulunmaktadır. Bu iletişim bilgilerinden Tavuk Dünyası ile ilgiliki istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz. Diğer taraftan yorumlar bölümünden yaşamış olduğunuz poblemleri bizimle paylaşabilir firma ile ilgiliki düşüncelerinizi bize iletebilirsiniz.

Tavuk Dünyası Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0216 399 17 80 – 459 75 37 

Tavuk Dünyası Faks Numarası
0216 399 17 82

Tavuk Dünyası Mail Adresi
info@tavukdunyasi.com

Tavuk Dünyası Genel Müdürlük Adres
Aydınevler Mah. Beste Sokak Tan Çelik Plaza No:1/3 Kat:3 Maltepe / İstanbul

Tavuk Dünyası Şikayet ve Öneri Formu
form

Arama Kelimeleri: tavuk dünyası çağrı merkezi,  tavuk dünyası iletişim, tavuk dünyası müşteri hizmetleri, tavuk dünyası şikayet hattı, tavuk dünyası irtibat tel, tavuk dünyası şikayetvar, tavuk dünyası mail adresi, tavuk dünyası genel müdürlük

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu