Müşteri Hizmetleri

Tat Gıda Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Tat Gıda Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Tat Gıda Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Tat Gıda Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası yazımızın detayları..

Tat Gıda Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Tat Gıda yani Tat Gıda San. A.Ş. Koç Grubu bünyesinde 1967 senesinde Bursa ilimizde kurulmuş bir gıda markasıdır. Bursa ilimizin ilçeleri olan Mustafakemalpaşa ve Karacabey olmak üzere bir de İzmir Torbalı’da üretim yaptığı yerleri bulunmaktadır. Yurdumuzda Tat Gıda’nın pazardaki payı bi hayli yüksektir, bunun yanı sıra müşteri tatminiyeti de bi hayli fazladır. Sektörünün öncü firmalarından biri haline gelmiş, gün geçtikçe büyümektedir.

Tat Gıda; salça, ketçap, mayonez, domates ürünleri, sebze konservesi, süt, süt ürünleri, makarna ürünleri gibi ürün gruplarının üretimini ve satışını gerçekleştiren Tat Gıda; domates ve domates ürünlerini Tat, makarna ürünlerini Pastavilla, süt ürünlerini ise SEK markası ile nitelemektedir.

Tat Gıda’nın 0850’li ve 0216’lı çağrı merkezi iletişim telefon numaraları bulunmaktadır. Bu numaralar aracılığıyla Tat Gıda ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi alabilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

Tat Gıda Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 211 89 00 00
0216 430 00 00

Arama Kelimeleri: tat gıda iletişim bilgileri, tat gıda telefon no, tat gıda irtibat tel, tat gıda canlı destek, tat gıda müşteri temsilcisi, tat gıda şikayet hattı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu