Müşteri Hizmetleri

TarzKız Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

TarzKız Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde TarzKız Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. TarzKız Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

TarzKız Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

TarzKız çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde TarzKız müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden TarzKız şikayet hattına ulaşabilirsiniz. TarzKız müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

TarzKız Çağrı Merkezi Numarası

Tarz ayakkabılar her insanın vazgeçilmez bir giyim kuşam eşyası olmuştur. Vazgeçilmez olmasının bunun yanında çok mühim ve zor bir tercih meselesidir. Giyilen kıyafete uyumlu olması özellikle giyilen kıyafeti kullanıcıdan daha çok ayakkabının taşıyabilecek bir estetikte olmalıdır. Özellikle kadınlarda çok değişik alternatiflerin olması, her elbiseye ve elbise rengine çok değişik ayakkabıların uyum sağlamsı zor sürece girilmesine neden olur. Tarzkız.com adresi bu sıkıntılı zamana dur demek için kurulmuş, kadınlara hitap kabiliyetini çok yüksek düzeylere çıkaran bir internet servisidir. Kadın ayakkabısı denilince aklımıza gelebilecek her türlü ayakkabı çeşidine ev sahipliği yapmaktadır. Gelin ayakkabısından yaz için uygun sandaletlere varıncaya kadar her çeşit ayakkabıyı bulundurmasıyla her türlü gün için tek adres konumunu almaktadır.

TarzKız çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

TarzKız Müşteri Hizmetleri Numarası

tarzkız.com kurucularının kadınlar için barındırdığı her türlü ayakkabı avantajının bunun yanında birde sıkıntı olmaksızın bi hayli hızlı bir kargo hizmeti de bulunmaktadır. Uygun fiyat aralıklarıyla kadın hayatına yeni bir ışıl getiren tarzkız.com müşteri tatminiyeti içinde özel bir gayret içindedir. 0212 280 00 77 numaralı hatları ile kullanıcıları ile iş birliği ve yakın temas halinde olan web sayfası üyelerinin yüzünde sıcak bir gülümsemeye sebebiyet vermektedirler. Saat 09.00 ile 18.00 içinde yapacağınız her görüşme için telefon servisleri açık olup siz kıymetli müşterilerin hayatını kolaylaştırmak için beklemektedir.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi TarzKız müşteri hizmetleri numarası üzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

TarzKız Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Müşterilerinin güler yüzünü asla eksik olmaması için durdurak bilmeden çalışmalara devam eden tarzkız.com müşteri hizmetleri servisinde uzun telesekreter konuşmalarına müsaade etmeden yalnızca size dile getirdiğimiz numarayı tuşlayarak bi hayli hızlıca operatöre bağlanmanızı sağlamaktadır. Karşınızda size sıcak bir içtenyet karşılamak için bekleyen profesyonel müşteri hizmetleri temsilcileri sizin her türlü sıkıntı ve sorununize çözüm getirecek potansiyeldedir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için TarzKız müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

TarzKız Şikayet Hattı

Müşteri hizmetleri ile karşılıklı görüşme içine girmeden de problemlerinize çözüm getirmek isteğe göre diye de bunun bunun yanında bir iletişim adresi bulunmaktadır. Bu adrese bırakacağınız detaylarınız ve bunun yanında merak ettiğiniz soru ve yaşadığınız problemlere çözüm bulacaksınızdır. Mail yoluyla iletişime geçmek için https://www.tarzkiz.com/pages/contact sayfasına giriş yapıp formu dolduraraktan da basit bir şekilde işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan TarzKız müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri TarzKız şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

TarzKız Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde görüşme sağlayabilirsiniz. TarzKız çağrı merkezi numarasına 0212 280 00 77 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İletişim

Çağrı Merkezi Numarası: 0212 280 00 77 (Pazartesi – Cuma günleri : 9:00 – 18:00 saatleri içinde)

E Posta Adresi:  [email protected]

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz TarzKız iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve poblemlerinıza en kısa bir sürede dönüş yapılarak sizlere her hususta destek veren TarzKız sizlerin tatminiyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi TarzKız iletişim numarası üzerinden de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Arama Kelimeleri: TarzKız iletişim bilgileri, TarzKız telefon no, TarzKız irtibat tel, TarzKız canlı destek, TarzKız müşteri temsilcisi, TarzKız şikayet hattı, TarzKız müşteri hizmetleri numarası, TarzKız çağrı merkezi numarası, TarzKız iletişim numarası, TarzKız çağrı merkezi, TarzKız müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu