Başvurular

Tarımsal Araştırma Enstitüsü Kamu İşçi Alımı İzmir İŞKUR İlanı 2022

Tarımsal Araştırma Enstitüsü Kamu İşçi Alımı İzmir İŞKUR İlanı 2022, iş başvuruları bölümünde Tarımsal Araştırma Enstitüsü Kamu İşçi Alımı İzmir İŞKUR İlanı ile ilgili bilgi aktaracağız. Tarımsal Araştırma Enstitüsü Kamu İşçi Alımı İzmir İŞKUR İlanı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Tarımsal Araştırma Enstitüsü Kamu İşçi Alımı İzmir İŞKUR İlanı

Tarımsal Araştırma Enstitüsü Kamu İşçi Alımı İŞKUR İlanı

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayına giren ilana göre İzmir Menemen işçi alımı yapıyor. Kamu idareleri nu alımları yaparken İŞKUR aracılığını kullanıyor. İlana göre minimum ilkokul mezunu adaylar başvuru yapabilmektedir.

Tarımsal Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü tarım işçisi alımı (bitkisel üretim ve hayvan yetiştiriciliği) yapıyor. KPSS şartsız ilana başvurular başladı.

Tarım Başvuru Şartları

Adaylar minimum ilkokul (lise önlisans ve lisans mezunları başvuru yapabilir) KPSS şartı yer almıyor. 18 yaşını doldurmuş ve 35 yaşını bitirmemiş adaylar alınacak. A2 ve B ehliyeti olanların başvurusu kabul edilecek. Başvurusu 00006425491 iş ilan numarası ile yapılacak. Türkiye iş kurumuna başvuru yapılacak. 29 Kasım 2021 tarihi bitimine kadar başvuru alacak.

Başvuran bireylerde Arıcılık belgesi ve hijyen belgesi sahibi olma koşulu aranmaktadır.

Yapılacak işler arazi şartlarında ve tarım işleri (laboratuvar ve arıcılık faaliyetleri, hasat, ilaçlama, toplama, sulama, tarım ürünlerini yükleme, boşaltma vb.) dir. Çalışma saatleri: 08:30-17:30.

3.12.2021 tarihinde noter huzurunda saat 14:00’te ETAE toplantı salonunda kura çekimi yapılacaktır. Kura çekiminde isimleri çıkanlar en geç 14.12.2021 tarihine kadar istenen belgeleri eksiksiz olarak ETAE’ye teslim etmeleri gerekmektedir. İstenilen belgeler https://arastirma.tarimorman.gov.tr/etae adresinde yayına girecektır.

Çalışma adresi Çanakkale açıklanmıştır. Başvurusu İzmir şehrinden alınacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu