Başvurular

Tarımsal Araştırma En Az İlkokul Mezun Personel Alımı (UTAEM B Ehliyetli) 2022

Tarımsal Araştırma En Az İlkokul Mezun Personel Alımı (UTAEM B Ehliyetli) 2022, iş başvuruları bölümünde Tarımsal Araştırma En Az İlkokul Mezun Personel Alımı (UTAEM B Ehliyetli) ile ilgili bilgi aktaracağız. Tarımsal Araştırma En Az İlkokul Mezun Personel Alımı (UTAEM B Ehliyetli) ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Tarımsal Araştırma En Az İlkokul Mezun Personel Alımı (UTAEM B Ehliyetli)

Uluslararası Tarımsal Araştırma ve Eğitim Merkezi Müdürlüğü Personel Alımı Duyurusu

UTAEM 28 Eylül 202 tarihi İŞKUR ilanları üzerinden B ehliyeti olan adaylar içinden işçi alımı yapılacağı yayınlandı. İlana göre minimum ilkokul mezunu olan adaylar başvuru yapabilecek. Alım noter kurası ile neticelendirılacaktır.

Başvuru Nasıl Yapılacak?

Adaylar başvurularını yalnızca Türkiye İş Kurumu üzerinden 00006309362 iş ilan numarası ile yapması gerekiyor. Elektronik ortam dışında başvuru alınmayacaktır. 4 Ekim 2021 tarihi bitimine kadar başvuru kabul edilecek. Alımı yapacak şehir olarak İzmir açıklanmıştır.

Başvuru Genel ve Özel Şartları Neler?

Mesleki ve Teknik Liselerin “Tesisat Teknolojisi ve iklimlendirme” alanının “Yapı Tesisat Sistemleri ” dalından mezun olmak, diğer mezunlar için MEB onaylı “Sıhhi Tesisatçı” sertifikalarından birine yahut 3308 sayılı yasaya göre meslekte ustalık/kalfalık belgesine sahip olmak.

İlanın yayına girdiği tarih itibariyle minimum 2 (İki) yıl süreyle bu meslekte çalıştığını SGK Hizmet Dökümü ile belgelemek(Hizmet dökümü belgesinin kare kodlu olması ve meslek kodunun istenen mesleğe uygun olması gerekmektedir.

Noter Kurası ve Tarihi

Noter kurası Uluslararası Tarımsal Araştırma ve Eğitim Merkezi Müdürlüğü Camiike bir Mah. Maltepe Yolu No.27 Menemen/İzmir adresinde6 Ekim 2021 tarihi saat 14:00 ile 15:00 içinde yapılacak. İkamet şartı aranmaktadır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu