Başvurular

Tarım ve Orman Bakanlığı Okul Öncesi Öğretmen Alımı İŞKUR’da 2022

Tarım ve Orman Bakanlığı Okul Öncesi Öğretmen Alımı İŞKUR’da 2022, iş başvuruları bölümünde Tarım ve Orman Bakanlığı Okul Öncesi Öğretmen Alımı İŞKUR’da ile ilgili bilgi aktaracağız. Tarım ve Orman Bakanlığı Okul Öncesi Öğretmen Alımı İŞKUR’da ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Tarım ve Orman Bakanlığı Okul Öncesi Öğretmen Alımı İŞKUR’da

Tarım ve Orman Bakanlığı Okul Öncesi Öğretmen Alımı İŞKUR Duyurusu
Bakanlık okul öncesi öğretmeni alımı ilanı İŞKUR üzerinden yayınlanarak başvuru kabul etmeye başladı. Kamu ilanı içeriğine göre adaylar başvurularını 18 Kasım 2021 tarihi bitimine kadar yapabilecek.

İŞKUR Kamu Personeli Alımı Başvuru Şekli

Başvurular Türkiye İş Kurumu üzerinden 00006345908 iş ilan numarası ile 18 Ekim 2021 tarihi bitimine kadar yapılması gerekiyor. Elektronik ortamda yapılacak. Çalışma adresi olarak Ankara açıklanmıştır.

okul-oncesi-ogretmen-alimi.jpg

Memur Alımı Başvuru Genel Şartları

Adaylar 18 yaşını doldurmuş ve 40 yaşını bitirmemiş olması istenmektedir. Okul öncesi öğretmenliği lisans bölümü mezunu olması isteniyor. Kamu personeli seçme sınavı minimum KPSS 60 puan olan adaylar başvuru yapabilir.

Üniversitelerin okul öncesi öğretmenliği bölümlerinden minimum 4 yıllık lisans mezunu olması gerekiyor.

KPSS Yerleştirme sınavından minimum 60 puan ve üzeri almış olmak ve sahip olunan KPSS puanının zamanının dolmamış olması gerekiyor.

Belgelendirilmiş minimum 2 (iki) yıl mesleki deneyiminin olması istenmektedir.

Ankara çalışma adresi bulunacağı üzere ikamet şartı zorunluluğu yer alıyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu