Başvurular

Tarım ve Orman Bakanlığı İŞKUR İşçi Alımı İlanı 2022

Tarım ve Orman Bakanlığı İŞKUR İşçi Alımı İlanı 2022, iş başvuruları bölümünde Tarım ve Orman Bakanlığı İŞKUR İşçi Alımı İlanı ile ilgili bilgi aktaracağız. Tarım ve Orman Bakanlığı İŞKUR İşçi Alımı İlanı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Tarım ve Orman Bakanlığı İŞKUR İşçi Alımı İlanı

Tarım ve Orman Bakanlığı İŞKUR işçi alımı ilanı ile 4 adet işçi alımı yapılacağı açıklamasu yapıldı ve yapılan iş alanı açıklamasında gerekli olan şartlar verilerek uygun olan adayların değerlendirilmesi yapılacak.

Başvuru Tarihi ve Bilgileri

Tarım ve Orman Bakanlığı kapsamı içinde çalışacak olan 4 adet beden işçisi alımı için yapılması beklenen başvuru tarihi 25 Haziran 2021 tarihi olarak altı çizildi.

Tarım ve Orman Bakanlığı aracılığıyla alınması beklenen 4 adet kamu işçisi alımı ilanı başvurusu adına kurumun

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx İŞKUR adresine internet üzerinden başvuru yapılması gerekiyor.

İŞKUR kurumuna ait olan web sayfasında şifre ile giriş yapılmalı ve giriş yaptıktan sonra İş İlanları bölümünde bulunan İşyeri Unvanı alanına Tarım ve Orman yazılarak ara butonuna tıklanması gerekir.

Başvuru İçin Genel Şartlar

Orman Bakanlığı 4 adet beden işçisi alımları için yayına giren ilana yapılacak başvurularda bireylerin Türkiye Cumhuriyeti Türk vatandaşı olması zorunluluğu bulunmaktadır.

Tarım ve Orman Bakanlığı açık pozisyonlarda işçi başvuru yapacak adayların kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluğu bulunmaktadır. Orman Bakanlığı adı altında çalışmak için adaylarda aranılacak başvuru şartı olarak suçlarından kesinlikle affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olması gerekmektedir.

Başvuru İçin Gerekli Olan Belgeler
İşçi alımlarında adaylarda olması gereken belgelerin başında kimlik kartının aslı ve fotokopisinin zorunlu olması gerekiyor.

Orman Bakanlığı 4 adet beden işçisi alımı ilanları kapsamı içinde bulunan belge şartlarından bir diğeride iş başvurusu yapacak olan adayın diploma belgelerinin aslı veya noter üzerinden onaylı olan örneği yahut e- devlet aracılığıyla alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesinin olması zorunluluğu yer alıyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu