Başvurular

Tarım Ve Orman Bakanlığı 22 Kamu Personel Alımı 10 Bin TL Maaş 2022

Tarım Ve Orman Bakanlığı 22 Kamu Personel Alımı 10 Bin TL Maaş 2022, iş başvuruları bölümünde Tarım Ve Orman Bakanlığı 22 Kamu Personel Alımı 10 Bin TL Maaş ile ilgili bilgi aktaracağız. Tarım Ve Orman Bakanlığı 22 Kamu Personel Alımı 10 Bin TL Maaş ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Tarım Ve Orman Bakanlığı 22 Kamu Personel Alımı 10 Bin TL Maaş

2021 yılı kamu personeli alımları ilanlarına bir yenisi daha eklendi. Tarım ve Orman Bakanlığı resmi gazete iş ilanları sayfası üzerinden yapılan açıklamaya göre 22 işçi alımı yapılacak.

Başvuruda bulunacaklar için Tarım ve Orman Bakanlığı kamu personeli ilanına göre adaylara hemen hemen aylık gelir olarak 10 Bin TL verilecektir.

Alımlar Hangi Şehirleri Kapsar

Tarım ve Orman Bakanlığı işçi alımı yapılacak şehirler Antalya 4 kişi, Balıkesir 2, Bursa 4, Bilecik 2, İzmir 2, Manisa 4 ve Muğla 4 olmak üzere 7 farklı şehirde personel alınacaktır.

Tarım Orman Bakanlığı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Aylık hemen hemen 10 Bin TL maaş ile hizmet etmek isteyenler için başvurular http://isealim.ogm.gov.tr adresi üzerinden e-Devlet giriş yöntemi ile giriş yaptıktan sonra online olarak elektronik ortamda yapılacaktır.

Başvuru yapacaklar için başvurular yalnızca gösterilen biçimde yapılacak olup bu şekil dışında yapılacak müracaatlar kabul edilmeyecektir. Başvurular 24 Aralık 2021 tarihi ile 5 Ocak tarihleri içinde saat 23:59 a kadar yapılacaktır.

Tarım Orman Bakanlığı Mühendis Alımı Başvuru Şartları

2020 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavından minimum 70 puan almış olma,
En az lisans düzeyinde Orman Mühendisliği bölümlerinden mezun olma,
Tam Teşekküllü Sağlık Kurum ve Kuruluşlarından sağlık kurulu raporu alma şartları ile alımlar yapılacaktır.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu