Başvurular

Tarım tecrübeli 10 kamu personeli alımı yapıyor 2022

Tarım profesyonel 10 kamu personeli alımı yapıyor 2022, iş başvuruları bölümünde Tarım profesyonel 10 kamu personeli alımı yapıyor ile ilgili bilgi aktaracağız. Tarım profesyonel 10 kamu personeli alımı yapıyor ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Tarım profesyonel 10 kamu personeli alımı yapıyor

Tarım ve Orman Bakanlığı aracılığıyla yayına giren resmi kamu personel alım ilanı ile kurumun Bilgi İşlem Dairesinde çalıştırılmak üzere branşlara göre minimum 3 yıl yahut 5 yıl profesyonel 10 anlaşmali bilişim personeli alınıyor.

1 kişi kıdemli sistem uzmanı maaşı brüt anlaşma tavan fiyatının 4 katı maaş ile 1 kişi sistem uzmanı anlaşma ücret tavanının 2 katı maaş ile 1 kişi veri tabanı uzmanı anlaşma ücret tavanının 2 katı maaş, 3 kişi Ağ ve Güvenlik Uzmanı ücret tavanının 2 katına kadar maaş, 2 kişi yazılım uzmanı 2 kat maaş, 1 kişi yazılım uzmanı Open source 2 kat maaş, 1 mobil yazılım uzmanı 2 kat maaşlı olarak alınacak.

Adayların güncel programlama dillerinden minimum ikisini bildiğini belgelemesi gerekmekte.

Sözleşmeli Bilişim personeli alımına başvurmak isteyen adayların;
Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik-elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden veya bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olması,

Dört yıllık eğitim veren fakültelerin mühendislik bölümlerinden ve fen edebiyat eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinden lisan mezunu olması,

tarim123.jpg

Yazılım, yazılım tasarımı ve geliştirilmesi ile bu sürecin yönetimi hususunda yahut büyük ölçekli ağ sistemlerinin kurulumu ve yönetimi hususunda minimum 3 (üç) yıllık, mezuniyetine göre diğerleri için minimum 5 (beş) yıllık mesleki tecrübeye sahip bulunması,

Mesleki tecrübenin belirlenmesinde bilişim personeli olarak kamuda kadrolu yahut anlaşmali statüdeki hizmetler ve Sosyal Sigortalar Kurumuna tabi özel kesimde Bilişim Personeli olarak geçtiği belgelenen hizmet süreleri dikkate alınacak.

 Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi ve güvenliği ile ilgili bilgi sahibi olmaları kaydıyla güncel programlama dillerinden minimum ikisini bildiğini belgelemesi,

Erkek adaylar için muvazzaf askerlik çağına gelmemiş yahut askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut muaf yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olması genel şartları bulunmaktadır.

Tarım Orman Bakanlığının bu alımı için genel şartları taşıyan bireylerin haberimiz içindeki link üzerinden alımın özel şartlarını ayrıntılı incelemeleri gerekmekte.

Başvurular e-devlet üzerinden yapılacak

Adaylar ilan edilen branşlardan yalnızca bir tanesine başvurabilecek ve başvurular 08 Mart 2021 ile 14 Mart 2021 tarihleri içinde e-devlet içinden tarım orman bakanlığı kurum adıyla elektronik olarak yapılacak.

Başvuru kılavuzu.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu