Başvurular

Tarım (TAGEM) 4 kamu personeli alımı başvuruları 12-25 Nisan 2022

Tarım (TAGEM) 4 kamu personeli alımı başvuruları 12-25 Nisan 2022, iş başvuruları bölümünde Tarım (TAGEM) 4 kamu personeli alımı başvuruları 12-25 Nisan ile ilgili bilgi aktaracağız. Tarım (TAGEM) 4 kamu personeli alımı başvuruları 12-25 Nisan ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Tarım (TAGEM) 4 kamu personeli alımı başvuruları 12-25 Nisan

Tarım ve Orman Bakanlığı 4 kamu personeli alacak. Tarımsal Araştırmalar ve Politikalar Genel Müdürlüğü (TAGEM) kamu personeli alımı başvuruları 12 Nisan 2021 pazartesi günü ekranlara gelecek olup 25 Nisan 2021 Pazar günü sona erecek.

Bu alım yalnızca başvuru evrakları ile neticelendirılacaktır. Her hangi bir biçimde yazılı yahut sözlü sınav yapılmayacak. Kaçırılmaması gereken bir alım şekli olarak ilana çıkılmıştır.

Başvurular kurumun resmi web adresinde bulunan başvuru formu doldurularak 12-25 Nisan 2021 tarihleri içinde e-devlet üzerinden yapılacak.

tagem-muhendis-alimi.jpg

Başvuru Genel Nitelikleri

Adli sicil kaydının temiz olması istenmektedir.

Kamu kurumlarından mahrum bulunmaması,

Erkek adayların askerlik ilişiği bulunmaması,

Üniversitelerin endüstri mühendisliği, endüstri sistemleri mühendisliği yahut endüstri ve sistem mühendisliği lisans mezunu olması gerekmektedir.

2020 senesinde yapılan kamu personeli sınavı KPSS 70 puanı yer alıyor olması,
Yabancı dil sınavı YDS 80 puanı yer alıyor olması istenmektedir.

Kamu çalışanları yasasına göre anlaşmali endüstri mühendis alımına başvuru yapacaklar aşağıda verilen kılavuzu incelemesi öne arz ediyor. Alım yapılacak sayının 10 katı aday belirlenecektir.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu