Başvurular

Tarım Personel ve İşçi Alımı İŞKUR İlanları Duyurusu 2022

Tarım Personel ve İşçi Alımı İŞKUR İlanları Duyurusu 2022, iş başvuruları bölümünde Tarım Personel ve İşçi Alımı İŞKUR İlanları Duyurusu ile ilgili bilgi aktaracağız. Tarım Personel ve İşçi Alımı İŞKUR İlanları Duyurusu ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Tarım Personel ve İşçi Alımı İŞKUR İlanları Duyurusu

Tarım İŞKUR ilanları üzerinden personel ve işçi alımı yapacağını dile getirdi. Tarım Sakarya ve Konya şehirlerine alım yapacaktır. Tarım işçi alımı ve işçi alımı başvuruları nasıl yapılacağı açıklamasu şöyle sunuldu.

Sakarya Mısır Araştırma Enstitüsü ve Konya Bahri Dağdaş Uluslararası Tarımsal Araştırma Enstitüsü Müdürlükleri İşçi alımı yapacağını dile getirdi.

Konya Bahri Dağdaş Uluslararası Tarımsal Araştırma Enstitüsü ve Sakarya Mısır Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü işçi alımı ilanı paylaşımı yaptı.

Mısır Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü İŞKUR ile yayınlamış olduğu ilanla 1 Tarım işçisi alımı yapacağını duyurmuştur. Alımı yapılacak olan 1 Tarım İşçisi için istediğimiz şartlar şunlardan oluşmaktadır:

En az ilköğretim en fazla ortaöğretim (Lise ve dengi okul) mezunu olması,

18 ile 40 yaş aralığında olması (28 Haziran 2003 ve 24 Haziran 1981 tarihleri içinde doğan adaylar),

En az 1 yıllık iş deneyimine sahip olduğunu belgelemesi,

B sınıfı sürücü belgesine sahip olması,

Kalfalık yahut Ustalık belgelerinin herhangi birine sahip olması gerekmektedir.

00006101992 iş numarasıyla adaylar 0nline yahut Alo 170 hattı üzerinden başvuru yapacaklardır.

Mısır Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü Eğitim Merkezi Binası Toplantı Salonunda (Hanlıköy Mahallesi Arifiye Caddesi No:20 Arifiye/Sakarya adresinde) saat 14:00 ile 15:00 içinde noter kura çekilişi yapılacaktır.

Bahri Dağdaş Uluslararası Tarımsal Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü Hayvan Yetiştiricisi görevinde çalıştırılmak üzere 1 alım yapacağını duyurmuştur. Başvuru yapacak adaylar için istediğimiz şartlar:

En az ilköğretim mezunu olması,

18 ile 36 yaş aralığında olması,

B sınıfı sürücü belgesine sahip olması,

Çalışmaya engel olabilecek engelinin olmaması,

Sürü Yönetici Sertifikasına sahip olan adaylar başvuru yapacaklardır.

00006100201 iş ilan numarasıdır.

Bahri Dağdaş Uluslararası Tarımsal Araştırma Enstitüsü Müdürlüğünde (Akabe mahallesi Konya /Ereğli Caddesi No 10 Karatay/Konya adresinde) 8 Temmuz 2021 tarihi saat 09:00 ile 10:00 içinde noter kura çekilişi yapılacaktır.

Başvurusu başlamış olup 28 Haziran 2021 tarihi mesai bitiminde sona erecektir. Yayınlanan ilanlarda ikamet şartı aranmaktadır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu