Başvurular

Tarım Orman Kamu Personeli Alımı Başvurusu 16 Temmuz Son 2022

Tarım Orman Kamu Personeli Alımı Başvurusu 16 Temmuz Son 2022, iş başvuruları bölümünde Tarım Orman Kamu Personeli Alımı Başvurusu 16 Temmuz Son ile ilgili bilgi aktaracağız. Tarım Orman Kamu Personeli Alımı Başvurusu 16 Temmuz Son ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Tarım Orman Kamu Personeli Alımı Başvurusu 16 Temmuz Son

Tarım ve Orman Bakanlığı kamu personeli alımı başvuruları başladı. Tarım kamu personeli alımı başvuruları nasıl ve nereye yapılacağı detayları adayların ulaşımine açıldı. Bakanlık proje kapsamı içinde alımı gerçekleştiriyor.

Eleman Alım İlanı

Çorum İli Damızlık Koyun Keçi yetiştiricileri Birliği ile Tarım ve Orman Bakanlığı aracılığıyla ortak yürütülen Halk Elinde Akkaraman Irkı Islahı projesi kapsamı içinde aşağıda gösterilen özelliklere sahip 1 Teknik Eleman alımı yapılacaktır.

Proje Teknik Elemanı olarak istihdam edileceklerde aşağıdaki şartlar aranır.

TC. Vatandaşı olması,

Askerlikle ilişkisinin bulunmaması, yahut minimum 12 (oniki) ay tecilli olması,

Arazi çalışmalarını yürütmeye engel halinin bulunmaması,

Kamu hizmetlerinden yasaklanmamış olması,

En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olması, Arazi koşullarında araç kullanma pratiği olması, (çalışmada kullanabileceği bir araca sahip olması tercih sebebidir)
Projenin yürütüleceği il yahut ilçede ikamet etmesi tercih sebebidir.

Türkiye’de bulunan üniversiteler ile bunlara denkliği kabul gören yurt dışında kurulu üniversitelerin ziraat fakültesi zootekni bölümü, veteriner fakülteleri, ziraat fakültelerine bağlı meslek yüksekokullarının hayvancılık bölümleri ile veteriner sağlık teknikerliği, veteriner sağlık/ziraat teknisyeni (Hayvancılık Alanı) mezunları olması gerekiyor.

Müracaatlar Çorum Tarım ve Orman İl Müdürlüğü Hayvan Sağlığı ve Su Ürünleri Yetiştiriciliği Şube Müdürlüğü müracaat kabul bürosuna yapılacak olup müracaat sırasında aşağıdaki belgeler istenir.

Müracaat dilekçesi,

Diploma / Çıkış belgesinin tasdikli sureti,

Nüfus Cüzdan Fotokopisi,

Askerlikle alakalı durumunu gösterir belge,

İkametgah belgesi, Ehliyet,

Kısa Özgeçmiş (CV), varsa yüksek lisans, doktora mezuniyet belgesinin tasdikli sureti,

Sabıka kaydı belgesi ve Sağlık raporu istenmektedir.

Müracaat tarihleri: 6 Temmuz 2021 ile 16 Temmuz 2021 tarihleri içinde Çorum Tarım ve Orman İl Müdürlüğü Hayvan Sağlığı ve Su Ürünleri Yetiştiriciliği Şube Müdürlüğüne yapılacak.

Sözlü Mülakat Tarihi ve Yeri: 29 Temmuz 2021 Perşembe günü saat 10:00 Gıda Tarım ve Hayvancılık Çorum İl Müdürlüğü olarak bilgisi verildi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu