Başvurular

Tarım Orman En Az İlkokul 45 Yaş Kamu Personeli Alımı Başvurusu Başladı 2022

Tarım Orman En Az İlkokul 45 Yaş Kamu Personeli Alımı Başvurusu Başladı 2022, iş başvuruları bölümünde Tarım Orman En Az İlkokul 45 Yaş Kamu Personeli Alımı Başvurusu Başladı ile ilgili bilgi aktaracağız. Tarım Orman En Az İlkokul 45 Yaş Kamu Personeli Alımı Başvurusu Başladı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Tarım Orman En Az İlkokul 45 Yaş Kamu Personeli Alımı Başvurusu Başladı

Tarım Orman Bakanlığı bağlı birimlerinden Şanlıurfa İl Tarım ve Orman Müdürlüğüne İŞKUR üzerinden yayına giren iş ilan numaraları ile başvuru yapılabilecek yeni kamu personeli alımı yapılıyor. İl tarım ve orman müdürlüğü bünyesine alınacak personeller daimi olarak ve tam zamanlı çalıştırılacaklar.

Tarım Orman Personel Alımında 45 Yaş Şartı var

Tarım orman bünyesine alınacak 1 kamu işçisi alımında adayların;

En az ilkokul mezunu olması, kadın ve erkek adayların 18 yaşından büyük 45 yaşından ufak olması ve adayların tercihen Şanlıurfa merkez ve ilçeleri ikametli olması, başvuru yapacakların eski hükümlü veya TMY olması, Askerlik ile adayların ilişiği bulunmaması şartları aranıyor.

Tarım Orman Kamu İşçisi Alımı İçin Başvurular Bugün Başladı

Tarım orman kamu işçisi alımı için şartları taşıyarak başvuru yapacak adaylar için 00006397722 İŞKUR iş ilan numarası Şanlıurfa Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğünce yayınlandı. Belirtilen bu iş ilan numarası ile adayların bugün dahil 15 Kasım 2021 tarihine kadar başvurularını İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden iş arayan girişi yaparak veya İŞKUR hizmet merkezi üzerinden başvurularını yapmaları gerekmekte.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu