Başvurular

Tarım Orman DSİ kamu personeli alım ilanı yayınlandı 2022

Tarım Orman DSİ kamu personeli alım ilanı yayınlandı 2022, iş başvuruları bölümünde Tarım Orman DSİ kamu personeli alım ilanı yayınlandı ile ilgili bilgi aktaracağız. Tarım Orman DSİ kamu personeli alım ilanı yayınlandı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Tarım Orman DSİ kamu personeli alım ilanı yayınlandı

Tarım Orman adı altında kamu işçi alımı ilanı İzmir DSİ 2. Bölge Müdürlüğü İŞKUR üzerinden personel alım ilanı paylaşımı yaptı. DSİ bünyesine alınacak sıhhi tesisatçı personel daimi olarak çalıştırılacaklar ama deneme süresine tabi tutulacaklar.

Alınacak personel iş kanunu maddelerine göre sürekli olarak işçi olarak çalışacak, meslekten ihraç edilenlerin başvuruları kabul edilmeyecek.

DSİ işçi alımına 18 yaşını tamamlayanlar başvurabilecek

DSİ sıhhi tesisatçı işçi alımında adayların başvuru şartları;

Adayların 18 yaşını tamamlamış olması,

Önlisans yapı tesisat teknikerliği, yapı tesisat teknolojisi, doğalgaz ısıtma ve sıhhi tesisat teknolojisi, bölüm mezunu olmaları,

Başvuru yapacak adayların öğrenci olmaması,

Adayların eski hükümlü yahut TMY olması,

Görevini yapmasına engel sağlık sorunu olmaması,

Askerlik ile ilişiği bulunmaması gerekmekte.

Başvurular yalnızca elektronik olarak yapılacak

İzmir DSİ 2. Bölge Müdürlüğü aracılığıyla yapılacak 1 kişi sıhhi tesisatçı kamu alımına başvurular İŞKUR Bornova Hizmet Merkezi 00005999087 iş ilan numarası ile başvurularını 26 Nisan 2021 tarihine kadar İŞKUR internet sitesi üzerinden yahut e-devlet veya Alo 170 hattı üzerinden elektronik olarak yapılması gerekmekte.

İŞKUR iş ilanı başvurusu sonrasında kura çekimi yapılacak

İŞKUR iş ilanına elektronik başvuru yapılması sonrasında 30 Nisan 2021 tarihinde DSİ 2. Bölge müdürlüğü toplantı salonunda saat 11:00 ile 12:00 içinde kura çekilerek alınacak personel rakamının dört katı kadar asil aday belirlenecek ve 3 katı kadar yedek aday belirlenecek.

Başvuru dışındaki diğer bütün süreç bilgilendirmeleri DSİ bölge müdürlüğü internet sitesinde yayına girecek ve bireylere herhangi bir bilgilendirme yapılmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu