Başvurular

Tarım Kredi Kooperatifleri 143 Düz Memur Alımı Başvurusu 2022

Tarım Kredi Kooperatifleri 143 Düz Memur Alımı Başvurusu 2022, iş başvuruları bölümünde Tarım Kredi Kooperatifleri 143 Düz Memur Alımı Başvurusu ile ilgili bilgi aktaracağız. Tarım Kredi Kooperatifleri 143 Düz Memur Alımı Başvurusu ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Tarım Kredi Kooperatifleri 143 Düz Memur Alımı Başvurusu

Peki, Tarım Kredi Kooperatifleri memur alımı başvurusu nasıl yapılır? Başvuru şartları nelerdir? Tarım Kredi Kooperatifleri KPSS’den minimum 60 puanla düz memur alımı yapıyor. İzmir Bölge Birliğine 43, Balıkesir Bölge Birliğine 18 ve Tekirdağ Bölge Birliğinde istihdam edilecek ziraat mühendisi ve kooperatif görevlisi alımı yapacak. Peki, Tarım Kredi Kooperatifleri memur alımı başvurusu nasıl yapılır? İşte memur alımı başvuru şartları…

Başvurular Ne Zaman Başlıyor?

Tarım Kredi Kooperatifleri Ziraat Mühendisi ve Kooperatif Görevlisi alımı başvuruları 2 Eylül 2021 tarihi itibari ile başladı. Adaylar 13 Eylül 2021 tarihine kadar  Tarım Kredi Kooperatifleri resmi internet adresi üzerinden online bir biçimde başvurularını tamamlayabilecekler.

Başvuru Şartları

T.C vatandaşı olmak,

Medeni hakları kullanma ehliyetine sahip olmak,

03.08.2021 tarihi itibariyle 30 yaşından büyük olmamak,

Erkeklerde askerlikle ilişkisi olmamak yahut tecilli olmak,

Kamu haklarından mahrum bulunmamak,

Herhangi bir yüz kızartıcı suçtan hapis yatmamış olmak,

Görevini yapmaya mani akli ve bedeni hastalığı bulunmamak,

Yurdun her yerinde çalışmayı kayıtsız ve şartsız kabul etmek.

Tarım Kredi Kooperatifleri Memur Alımı Başvurusu Nasıl Yapılır?

02.09.2021 tarihinde ekranlara gelecek olan başvurular Tarım Kredi Kooperatifleri’nin web sayfası üzerinden yapılacak olup, son başvuru tarihi 13.09.2021 günü saat 18.00’a kadar. Adaylar iletişim için başvuruları esnasında, aktif olarak kullandıkları geçerli bir e-posta adresi ekleyecekler.

Sitemiz içinde arama yerine tarım yazarak bunun bunun yanında özel başvuru şartlarına varabilirsiniz.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu