Başvurular

Tarım Kamu Personeli Alımı (KPSS’siz ve yaş şartsız) 2022

Tarım Kamu Personeli Alımı (KPSS’siz ve yaş şartsız) 2022, iş başvuruları bölümünde Tarım Kamu Personeli Alımı (KPSS’siz ve yaş şartsız) ile ilgili bilgi aktaracağız. Tarım Kamu Personeli Alımı (KPSS’siz ve yaş şartsız) ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Tarım Kamu Personeli Alımı (KPSS’siz ve yaş şartsız)

Tarı Kredi Kooperatifleri kamu personeli alımı açıklamasu yaptı. Tarım istihdam açıklamasuna göre başvuru mektup örneği ve özgeçmiş ile yapılacak. Her iki form sayfa sonunda yer alıyor.

Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği geliştirilmiş pazar bağlantıları ile mültecilere ve Türkiye vatandaşlarına kayıtlı tarım işe alımı desteği projesi kapsamı içinde kişisel verilerin muhafaza edilmesi uzmanı alımı yapılacak.

tarim-kredi-kooperatifleri-personel-alimi.jpg

Başvuru yapacak adaylar öz geçmiş doldurmaları istenmektedir. Adaylar eğitimleri ile tecrübeleri varsa ana nitelikler bölümüne yazarak ekranlara gelecek.

Uzmanlık eğitimi alındı ise tarihleri ile birlikte yazılması istenmektedir.

Kişinin dil eğitimi var ise hangi düzeyde olduğunu belirtmesi gerekmektedir. En sonunda tarih ve ıslak imza ile başvuru neticelendirılacak.

Adaylar başvurularını P171543 Proje No’lu geliştirilmiş pazar bağlantıları ile mültecilere ve Türkiye vatandaşlarına kayıtlı tarım işe alımı desteği projesi kapsamı içinde danışman işe alımına yönelik ilanınıza/davetinize istinaden CS3.1-18A İhale No’lu “Kişisel Verilerin Korunması (KVK) Uzmanı” pozisyona başvuruda bulunmaktayım. Dilekçesi yazması gerekmektedir.

Başvuru adresi: Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri yukarı Bahçelievler, Wilhelm Thomsen caddesi no: 7 daire 7 Çankaya/Ankara adresine posta ile yapılacak. İletişim numarası olarak 0312 216 40 00 verilmiştir. Adaylar ön bilgi alarak başvuru yapması isteniyor. Her hangi bir öğrenin ve yaş şartı belirtilmemiştir.

Başvuru formu

Dilekçe örneği

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu