Başvurular

Tarım Bahçe Kültürleri İlkokul Lise Mezun Kamu İşçi Alımı 16-20 Eylül 2022

Tarım Bahçe Kültürleri İlkokul Lise Mezun Kamu İşçi Alımı 16-20 Eylül 2022, iş başvuruları bölümünde Tarım Bahçe Kültürleri İlkokul Lise Mezun Kamu İşçi Alımı 16-20 Eylül ile ilgili bilgi aktaracağız. Tarım Bahçe Kültürleri İlkokul Lise Mezun Kamu İşçi Alımı 16-20 Eylül ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Tarım Bahçe Kültürleri İlkokul Lise Mezun Kamu İşçi Alımı 16-20 Eylül

Tarım Bahçe Kültürleri Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü Kamu İşçi Alımı Duyurusu

İŞKUR ilanları üzerinden ilkokul ve lise mezunu adaylar içinden işçi alımı yapılıyor. Adaylar başvurularını İŞKUR üzerinden 00006284856 iş ilan numarası ile 20 Eylül 2021 tarihi bitimine kadar elektronik ortamda yapabilecekler.

Adaylar, zirai konularda melezleme, çapalama, gübreleme, budama, hasat, ilaçlama, tarla sürüm, kültürel işlemler ve her türlü bahçe bakımı, temizliği ve diğer tarımsal faaliyetlerde çalıştırılacaktır.

Başvuru tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olma şartı aranmaktadır.

İşe alınacak adaydan; tam teşekküllü sağlık raporu (Heyet Raporu) istenecektir.

Affa uğramış olsa bile, Devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, Devletin sırlarına karşı casusluk, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırmadan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama yahut kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak.

Başvuru yapan iş arayanların öncelikliler de dâhil olmak üzere tamamı kura çekimi için ilan sahibi Kamu Kurum ve Kuruluşuna gönderilir. Kamu Kurum ve Kuruluşu aracılığıyla tertip edilen noter kurası ile genel listeden ve öncelikli listeden açık iş rakamının dörder katı kadar asil ve ihtiyaç duyulacak sayıda yedek aday sınav yapılmak üzere belirlenir.

Noter kura çekimi 27/09/ 2021 günü saat 10:00 ‘da Mersin Tarsus Erdemli Alata Bahçe Kültürleri Araştırma Enstitüsü Müdürlüğünde gerçekleştirilecektir. 

2021 senesinde en fazla 5 ay 29 gün çalıştırılacaktır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu