Müşteri Hizmetleri

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Çağrı Merkezi Numarası

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na bağlı olan Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü, taşınmaz mallara ilişkin tüm tescil işlemlerini, tapu sicili hususundaki tüm mevzuat düzenlemelerini gerçekleştirir; taşınmazların hukuki ve teknik durumunu ve bunlara ilişkin güncel bilgileri bünyesinde barındırır. Teknolojinin de bir hayli gelişmesiyle birlikte internetten de yürütülebilen bazı işlemler aracılığıyla, iş yükünü hafifletmeye çalışan Genel Müdürlüğün yine de hatırı sayılır iş yükü bulunmaktadır. Tapu işleri, vatandaş yönünden son derece kafa karıştırıcı ve zihinlerde soru işaretlerine neden olan konulardır. Bu bakımdan akla takılan soru işaretleri, ALO 181 aranarak giderilebilir.

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü çağrı merkezi numarası181 nolu telefondan varabilirsiniz.

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Müşteri Hizmetleri Numarası

ALO 181 vasıtasıyla tapu işlemlerine ilişkin randevu alınabilir; tapu ve kadastro alanında kapsamlı bilgi edinilebilir. Görüş, öneri ve talepler yine aynı numara aracılığıyla iletilebilir. Bunun yanında, internet olanağına sahip olmayan vatandaşlar da yeterince bilgi sahibi olabilir ve kendilerine ona göre bir yol haritası çizebilirler. Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Müşteri Hizmetleri Numarası olarak da adlandırılabilecek bu numara, vatandaşlar yönünden son derece yararlı ve zamandan kazandıran bir uygulamadır.

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü müşteri hizmetleri numarası 181 nolu telefondan varabilirsiniz.

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Tapu ve kadastroya ilişkin birden fazla tereddütlü ve karmaşık konu mevcuttur. Bu tereddütler, mevzuatın herkesçe doğru yorumlanamaması sebebiyle çok da iyi anlaşılmayabilir. Bu bakımdan, vatandaşlar vakit kaybetmeksizin telefonlarına sarılmakta; ALO 181’e direkt bağlanarak takıldıkları mevzuyu danışarak bilgilenmektedir. Burada tereddüt edilen yahut karmaşık bulunan konuya ilişkin alakalı birim bağlanılarak net bilgi alınmakta ve böylece sorun tamamıyla çözülmektedir.

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü müşteri hizmetlerine direk bağlanma 181 nolu telefondan varabilirsiniz.

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Şikayet Hattı

Tapu ve kadastroya ilişkin herhangi bir şikayet mevzusu yer alıyorsa bu da yine ALO 181 aracılığıyla alakalılere aktarılabilir ve şikayetin çözümü ile ilgili somut adımlar atılması istenebilir. Kolay bir iletişim yolu olan ALO 181 aracılığıyla, vatandaşın şikayeti kolay bir biçimde gerçekleşmekte; bulunduğu yerden talebini rahatlıkla iletebilmektedir. Vatandaşların tatmin kalması için düşünülmüş olan bu hat, vatandaşların rahatlıkla yönlendirilebileceği menü aracılığıyla kolay bir kullanıma sahiptir.

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü şikayet hattı 181 nolu telefondan varabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

181

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde görüşme sağlayabilirsiniz. Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü çağrı merkezi numarasına 181 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İletişim

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü

Telefon İrtibat İletişim Numarası: 0 312 413 60 00

E- Posta Mail Adresi : [email protected]

Adres Bilgisi : Dikmen Caddesi No:14 (06100) Bakanlıklar / ANKARA

Arama Kelimeleri: Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü iletişim bilgileri, Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü telefon no, Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü irtibat tel, Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü canlı destek, Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü müşteri temsilcisi, Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü şikayet hattı, Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü müşteri hizmetleri numarası, Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü çağrı merkezi numarası, Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü iletişim numarası, Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü çağrı merkezi, Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu