Müşteri Hizmetleri

Tahsildaroğlu Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tahsildaroğlu Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Tahsildaroğlu Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Tahsildaroğlu Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Tahsildaroğlu Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tahsildaroğlu çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Tahsildaroğlu müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Tahsildaroğlu şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Tahsildaroğlu müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Tahsildaroğlu Çağrı Merkezi Numarası

Tahsildaroğlu markasının lezzet yolculuğu, bundan 50 yıl kadar önce aile büyüklerinin gıda toptancılığı yapmasıyla başlamıştır. Türkiye’nin çeşitli yörelerine ait peynirin ticaretiyle uğraşmakta olan aile büyükleri, istedikleri kalitede ve lezzette peynir bulmakta zorluk yaşayınca radikal bir karar alarak 1978 senesinde sezonluk mandıra işletmeciliği yapmaya başlamış; 1996 senesinde da Çanakkale’nin Bayramiç beldesinde kendi üretim yaptığı yerlerini kurmuşlardır. Bu yıldan ibu yana, aileden sürdüre gelen metotlarla peynir üretimine başlanmıştır. Firmaya ve şirketin ürünlerine ait detaylı bilgi almak için çağrı merkezi numarası olan 0800 211 20 20 aranabilir.

Tahsildaroğlu çağrı merkezi numarası 0850 532 51 52 nolu telefondan varabilirsiniz.

Tahsildaroğlu Müşteri Hizmetleri Numarası

Her geçen gün gittikçe artan üretim kapasitesiyle firma, yalnızca Ezine, Bayramiç, Güney Marmara ve Kaz Dağları’nın eteklerinde otlayan koyun, inek ve keçilerin sütlerini toplayarak yalnızca tuz ve doğal maya kullanıp elde ettiği peynirleri, minimum 9-12 ay bekleterek olgunlaştırmaktadır. Nesillerin sağlıklı bir biçimde gelişmesi için geleneksel üretim yapma ilkesi, hassasiyetle her koşulda korunmaktadır. Firma, sütten başlayıp peynire uzanan lezzet yolculuğunu bunun yanı sıra bir hijyen, kalite ve sağlık yolculuğu olacak biçimde özenle sürdürmektedir. Firmanın ürünleri ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için müşteri hizmetleri numarası 0800 211 20 20’den iletişime geçilebilir.

Tahsildaroğlu müşteri hizmetleri numarası 0800 211 20 20 nolu telefondan varabilirsiniz.

Tahsildaroğlu Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Üretim kapasitesi, ilk etapta günlük 6 ton süt iken bugün ortalama olarak 400 ton süt işleme düzeyine ulaşmış durumdadır. Bilhassa şirketin Ezine peynirleri, coğrafi işaretlemeye uygun bir biçimde üretimi sağlanmaktadır. Firma, beyaz peynirden kaşar peynire, yöresel olan peynirlerden tereyağına kadar geniş bir ürün skalasıyla tüm Türkiye’ye ve yurt dışına gerçek peynir lezzetini ulaştırmaya çalışmakta; geleneksel peynirin tadını yaşatmaya devam etmektedir. Firmanın ürünlerine özgü sorular, yukarıdaki numaradan direkt bağlanılarak alakalılere yöneltilebilir.

Tahsildaroğlu müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0800 211 20 20 nolu telefondan varabilirsiniz.

Tahsildaroğlu Şikayet Hattı

Kurumsal hüviyetini hiçbir zaman bozmayan ve kaliteden hiçbir biçimde ödün vermeyen firma, ürünleri bölgesine has dokusuna zarar vermeden titizlikle üretmektedir. Bu durum, müşterinin aklına herhangi bir soru işareti takılmadan tereddütsüz bir biçimde ürünü satın almasını sağlamaktadır. Firmaya ilişkin tüm şikayet, soru, görüş ve öneriler yukarıda bulunan numaradan yetkililere anında iletilebilir.

Tahsildaroğlu şikayet hattı 0800 211 20 20 nolu telefondan varabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Tahsildaroğlu müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Tahsildaroğlu şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Tahsildaroğlu Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0800 211 20 20

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde görüşme sağlayabilirsiniz. Tahsildaroğlu çağrı merkezi numarasına 0800 211 20 20 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İletişim

Adres Bilgisi : Mega Center C4 Blok No:63/68 Bayrampaşa İSTANBUL

İrtibat Tel No : +90 (212) 640 03 67 pbx

Faks İletişim Hattı : +90 (212) 640 03 72

E-mail Bilgisi : [email protected]

Arama Kelimeleri: Tahsildaroğlu iletişim bilgileri, Tahsildaroğlu telefon no, Tahsildaroğlu irtibat tel, Tahsildaroğlu canlı destek, Tahsildaroğlu müşteri temsilcisi, Tahsildaroğlu şikayet hattı, Tahsildaroğlu müşteri hizmetleri numarası, Tahsildaroğlu çağrı merkezi numarası, Tahsildaroğlu iletişim numarası, Tahsildaroğlu çağrı merkezi, Tahsildaroğlu müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu